Pdf Kitaplık

Julie Kagawa Demir Kraliçe Demir Periler Serisi 3 Pdf kitap indir
Hemen İndir

Yaz Biter. Buzlar Erir. İşte Geriye Kalanlar.
Bittiğini sanmıştım. Perilerle geçirdiğim günlerin, vermem gereken zorlu kararların, sevdiklerim için yapmam gereken fedakârlıkların sona erdiğini düşünmüştüm.Bir fırtına yaklaşıyor ve kimsenin sağ çıkamayacağı kadar büyük bir çatışma beni çağırıyor. Bu sefer geri dönüşü olmayacak. Aşklarından vazgeçmeyerek Olurolmaz'dan sürülen Ash ve Meghan, fâni dünyada nasıl var olacaklarını düşünürken Demir Divan'da hak iddia eden bir sahte kral, Yaz ve Kış Divanlarını yok etmeye karar vermiştir. Onu engelleyebilecek tek kişi hem Yaz hem Demir büyüsüne sahip olduğu halde ikisinden birini kullandığında güçsüz düşüp hastalanan Meghan'dır.
Julie Kagawa Demir Kraliçe Demir Periler Serisi 3 Pdf kitap indir
Demir zehri Olurolmaz'ı hızla yutarken peri ve insan melezi Meghan, hem eski yoldaşlarından yardım alacak hem de sahte krala karşı durmaya çalışan direnişçi Demir perilerle işbirliği yapacaktır. Tehlikelerin kol gezdiği Demir Diyar'da çaresizlik, kayıp ve büyük fedâkarlıklarla dolu bir mücadele onları beklemektedir.
Julie Kagawa Demir Kraliçe Demir Periler Serisi 3 Pdf kitap indir
"Melissa Marr ve Kagawa hayranları bu maceradan çok keyif alacak. Meghan'ın gücü ve kontrolü artarken hikâyesi de zirveye ulaşıyor. Demir Kraliçe, bir aşk üçgeninden çok daha 
Scarlett iç geçirdi. Belki de Gaby’nin gelmesine izin vermek kötü bir fikirdi. Bu defa Danayı da suçlayamazdı. Bu gece sadece o ve Gaby vardı... ne Dana ne kameralar, hiçbir şey.
Gaby bu sabah evi arayıp Jane’le konuşmak istemiş ve Scarlett ona Jane'ın artık orada yaşamadığını açıklamıştı. (Sonuçta Jane taşınalı iki haftadan fazla olmuştu. Gaby haberi almamış mıydı?) Gaby ayrıntıları duymak için ısrar etmişti ve Scarlett’ın sesi canı sıkkın gibi çıkmış olmalıydı çünkü hatırladığı bir sonraki şey Gaby’nin işten çıkınca ona geleceğini, böylece partiye birlikte hazırlanabileceklerini söylemesi olmuştu. Ve Scarlett, açıklanamaz bir şekilde bunu kabul etmişti. Julie Kagawa Demir Kraliçe Demir Periler Serisi 3 Pdf kitap indir
Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Julie Kagawa Demir Kraliçe Demir Periler Serisi 3 Pdf kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın