Pdf Kitaplık

Julie Kagawa Demir Kız Demir Periler Serisi 2 Pdf kitap indir
Hemen İndir

Hayatı boyunca hiçbir yere uyum sağlayamamış yarı insan, yarı peri Meghan, Prens Ash'in kayıplara karıştığı Kış Divanı'nda tutsaktır. Demir perileri yendiğini sanan genç kız, Mevsimler Asası'nın Tekinsiz Divanı'ndan çalınmasıyla, savaşın daha yeni başladığını anlayacaktır.

Julie Kagawa Demir Kız Demir Periler Serisi 2 Pdf kitap indir

Savaş çanlarını susturmak ve masumiyetini kanıtlamak için peri ve fâni dünyaları arasında mekik dokurken büyü gücüne anlayamadığı bir nedenle erişemeyen Meghan'ın tek silahı zekâsıdır. Ancak demir gibi bir irade geliştirirken bile fazlasıyla insani olan kalbindeki özlem fısıltılarını duymazdan gelemeyecektir.
Bu yolculuğunda Meghan'a tanıdık isimler ve yepyeni, tuhaf karakterler eşlik ediyor. Julie Kagawa Demir Kız Demir Periler Serisi 2 Pdf kitap indir
"Peri diyarlarının canlı anlatımları ve iyi kurgulanmış, samimi karakterleriyle Demir Kız, ilk kitabı okumayanların dahi ilgisini çekebilecek, tüm seriye bağımlılık yaratacak bir peri öyküsü. Romantizmden ibaret olmayan bir aşk hikâyesi, bolca dövüş sahnesi ve nefes nefese bırakan fantastik olaylarla her türün okuyucusunu kendine çekiyor."
-VOYA- Julie Kagawa Demir Kız Demir Periler Serisi 2 Pdf kitap indir
(Tanıtım Bülteninden)
Gaby ona boş boş bakıyordu. Scarlett derin bir nefes aldı. “Ve bir de Jesse var. Jane e onun içkici, işe yaramaz bir erkek fahişe olduğunu söylemeye çalıştım. Ama o buna da inanmadı. Şimdiyse Madison ile Jesse konusunda fazla olumsuz davrandığımı düşündüğü için bana
Türkçe
416 sayfa
İstanbul, 2014


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Julie Kagawa Demir Kız Demir Periler Serisi 2 Pdf kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın