Pdf Kitaplık

Karanlığın Ardından – Nicole Byrd Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Genç dul Marianne Hughes kendisinden daha genç yeğeni Louisa Crookshank'e Londra'daki etkinlik döneminde şaperonluk edecektir. Ama Louisa'nın göz koyduğu beyefendinin gözleri tuhaf bir şekilde koyu renk saçlı ve kendisinden daha ağırbaşlı bir güzel olan Bayan Hughes'dan başkasını görmemektedir. Çok geçmeden Gillingham Markisi kendisini tutku ve aldatmacaların ağına çekilmiş bulur ve hiç kimsenin sosyeteye ilk kez takdim edilecek reddedilmiş bir genç kızdan daha tehlikeli olamayacağını anlamaya başlar.

Karanlığın Ardından – Nicole Byrd Pdf E-Kitap indir
Anastasia,” diye mırıldandı. Yüzümü buruşturdum, ama ifademi görmezden geldi. “Asansörde olan, bir daha asla olmayacak. Şey, önceden düşünülmediği sürece.”
Dubleksimizin önünde durdu. Bana nerede yaşadığımı sormamış olmasına rağmen bunu bildiğini geç fark etmiştim. Ama kitapları gönderdiğine göre, nerede yaşadığımı biliyordu. Cep telefonunun izini sürebilen, helikopter sahibi hangi sapık takipçi bilmezdi ki?
Neden beni tekrar öpmeyecekti? Bu düşünce karşısında yüzüm asıldı. Anlamıyordum. Dürüst olmak gerekirse, soyadı Grey değil, şifreli olmalıydı. Arabadan indi ve rahat, uzun bacakh bir zarafetle kapıyı açmak için benim tarafıma geçti. Asansörlerdeki nadir, kıymetli anlar dışında her zaman beyefendiydi. Dudaklarının dudaklarıma örtülüşünü hatırlayarak kızardım ve ona dokunamamış olduğum gerçeği zihnime süzüldü. Parmaklarımı yoldan çıkmış, dağınık saçlarının arasında dolaştırmak istemiş, ama ellerimi kı-pırdatamamıştım. Olanları tekrar düşününce buna pişman oldum.
“Asansörde olanlar hoşuma gitti,” diye mırıldanarak arabadan indim. Duyulabilir bir iç çekiş işittiğimden emin değildim, duymazdan gelmeyi tercih ederek ön kapının basamaklarına yürüdüm.
Kate ve Elliot yemek masamızda oturuyorlardı. On dört bin dolarlık kitaplar ortadan kaybolmuştu. Tann’ya şükür. O kitaplar için planlarım vardı. Kate’in yüzünde ona yabancı, saçma sapan bir sırıtış vardı ve seksi bir biçimde dağılmış görünüyordu. Christian peşimden oturma odasına girdi ve Kate bütün-gece-harika-vakit-geçirdim-sırıtışına rağmen, onu şüpheyle süzdü.
Karanlığın Ardından – Nicole Byrd Pdf E-Kitap indir
Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları
PDF: Tıkla indir  /  Alternatif
Epub:  Tıkla indir  /  Alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Karanlığın Ardından – Nicole Byrd Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın