Pdf Kitaplık

Karanlık İşler - Kenneth Oppel pdf E-Kitap indir
Hemen İndir


Niyetlerin en safı bile, en karanlık tutkuyu kışkırtabilir.Frankenstein ailesinin Cenevre yakınlarındaki şatosunda, birbirine güçlü duygularla bağlı ikiz kardeşler Victor ve Konrad… Güzelliğiyle büyüleyen kuzenleri Elizabeth… ve dostları Henry…
Karanlık İşler - Kenneth Oppel pdf E-Kitap indir
Şatonun dehlizlerinde gizli, simyanın sırlarıyla dolu kitapları barındıran Karanlık Kütüphane'yi tesadüfen bulan gençler, farkında olmadan Pandora'nın Kutusu'nu da açmışlardır. Bu tesadüfün hayatlarının dönüm noktası olmasını sağlayacak olaylar, ikizlerden Konrad'ın ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla başlar. Kitapların birinde adı geçen Hayat İksiri'nin yapılabilmesi için gerekli olan bileşenleri bulma yolunda tehlikeli bir maceraya atılan Victor, Elizabeth ve Henry, Konrad'ı kurtarabilecekler mi? Aşk ve dostluğun, kardeşlik ve aile bağlarının, bencillik ve özverinin, cesaret ve kararlılığın sınandığı bu serüvende kazanan kim olacak?
Karanlık İşler - Kenneth Oppel pdf E-Kitap indir
Ödüllü yazar Kenneth Oppel, Macarca, Portekizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve hatta Tayca gibi birçok dile çevrilen bu genç yetişkin türündeki romanında, Mary Shelley'nin ünlü kahramanı Frankenstein'a yeniden hayat veriyor.Karanlık İşler, dünya edebiyatının önemli klasiklerinden Frankenstein'a yakışan bir roman. Gerçek anlamda, Frankenstein'ın Çıraklık Dönemi.
Karanlık İşler - Kenneth Oppel pdf E-Kitap indir
"Oppel, gotik macerayı çağdaş okurlar için yeniden icat ediyor. Shelley'ler bununla gurur duyardı."
-Rick Riordan-
Pazartesi sabahı saat dokuz olmadan Jane arabasını Fıona Chen binasının arkasındaki her zamanki park yerine çekti. Motoru kapadı ve pencereden bütün otoparkı dikkatlice inceledi. Güzel. .. fotoğrafçı yoktu. Öncesinde iki tanesini apartmanın önünden defetmek zorunda kalmıştı. Öyle çirkeflerdi ki ona Jesse ve Braden la ilgili bağırarak sorular soruyorlardı -“Jane, Braden neden New York’a taşındı?” “Jane, Jesse’nin yeni kız arkadaşı hakkında ne düşünüyorsun?”- ve o dişlerini sıkarak onları yok saymaya çalışırken ardı ardına fotoğraflannı çekmişlerdi. Bradenın New York’a gitmesi ya da Jesse’nin yeni bir kız arkadaşı

Sayfa Sayısı: 312
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: İthaki Yayınları(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Karanlık İşler - Kenneth Oppel pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın