Pdf Kitaplık

Kass Morgan - The 100 & 21. Gün pdf kitap indir
Hemen İndir

Dünya'da Yalnız Olduklarını Sanıyorlardı Yanılmışlardı

Yüz grubunun Dünya'ya ayak basmasının üzerinden 21 gün geçmiştir. İçlerinden birinin uğradığı ölümcül saldırının ardından Dünya'da yalnız olmadıklarını anlayan grup üyeleri yaşadıkları şoku atlatamadan birer birer hastalanmaya başlarlar. Belirtiler radyasyon zehirlenmesini işaret etmektedir. Aynı gün ele geçirecekleri Dünyalı kızın onlara söyleyeceği çok şey vardır. Onların, Dünya'ya ayak basan ilk Koloniciler olmadığı gibi…
Kass Morgan - The 100 & 21. Gün pdf kitap indir
Wells, grubun güvenliğini sağlamak için canla başla çalışırken Clarke diğer Kolonicileri bulmak için kamptan ayrılacak, Bellamy ise ne pahasına olursa olsun kız kardeşini bulacaktır. Gemide kalan GLASS ise hayatının aşkı ile kendi hayatı arasında bir seçim yapmak zorundadır.
Kass Morgan - The 100 & 21. Gün pdf kitap indir
New York Times çoksatarı THE 100 kitabının devamı olan 21. Gün'de sırlar bir bir açığa çıkarken inançlar sınanıyor ve ilişkiler sınavdan geçiriliyor.
Kass Morgan - The 100 & 21. Gün pdf kitap indir
Kontrol aramasını daha sonra halletmeye karar verdim. Şimdi öncelikle sinirlerimi kontrol altına almam lazımdı. Evden girişe kadar mahallenin yarısını yürümüştüm. Yani yolum uzun değildi ama Jason m yolun kenarında duran kamyonetini ve diktiği sarı saçlarıyla bronz tenini görünce yol bitmek bilmedi. Her adım kulaklarımda çınlıyor, gök gürültüsü gibi gümbürdüyordu. Her adım bedenimin her bir parçasının titremesine ve sallanmasına sebep oluyordu. Benim kilolu olduğumu düşünür mü diye merak ettim. Mantıken kilolu olmadığımı biliyordum. Kısaydım, göğüslerim iriydi. Ama formdaydım ve iyi besleniyordum. Çoğu zaman görüntümden memnundum. Ama arada bir, genellikle de Başımla onayladım. “Evet. Haklıymışsın. Çok dokunaklı bir şarkıymış. Tahminlerimin aksine, burnundan söylememiş şarkıyı.” Güldü. “Senin bahsettiğin country müziğin daha eski tarzları. Bu günlerde yapılan şarkılar pek de öyle değil. Daha çok rock müziğinden etkilenmiş country tarzı diyebiliriz. Country müziğini seviyorum çünkü... Bilemiyorum. Hayattan bir şeyler barındırıyor. Çoğu şarkının bir hikâyesi var veya sıkı sıkı sarılabi-leceğin bir şeylerden bahsediyor. Anlayabileceğin bir şeylerden.
Mesela az önceki şarkı, yakın bir arkadaşını, abisini veya babasını kaybetmiş bir adamı anlatıyor. Şarkı sözlerinde apaçık ortada.” “Sözler çok şiirseldi.” Gülümsedim. “Benim için başka bir şarkı çal.”
Sırıttı ve radyoyu açtı. Biraz dinledikten sonra başını salladı. “Bu da güzel bir şarkı.” Bakarken, sanki eseri ithaf ediyormuşça-sma eliyle bana doğru işaret etti. “Bu şarkı benden sana. Becca.” Gülmeden edemedim. “Çok tuhafsın.”
Müziğin sesini açtı ve bağırarak konuştu. “Sana ithaf ediyorum! Dinle!”
Camları açtı, elini camdan dışarı çıkardı ve kafasını ritme göre sallamaya başladı. Dışarıda olan eliyle de arabanın yan tarafında ritim tutuyordu. Arka plandaki müzikle şarkıcının sesi aynı hissi yaratmıştı. Bence bu şarkı daha çok pop müziğinden etkilenmişti ama yine de country müziği olduğu kesindi. Sonra sözleri dinlemeye başladım. Şarkıda, seksi ve tatlı şeyler yapmasına gerek olmayan bir kadından söz ediliyordu. Tabii yapsaydı da havalı olurdu. Akıllıca yazılmış, romantik, içten bir şarkıydı.
Şarkı bitip de başka bir tanesi başlayınca Jason sesi kıstı. “Bunu sevdin mi? Blake Shelton’dan ‘Sure Be Cool If You Did’.” “O çocuk şu TV programındaki çocuk değil miydi? XFactor muydu The Voice neydi? 
Kass Morgan - The 100 & 21. Gün pdf kitap indir
Sayfa Sayısı: 312
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: GO!
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kass Morgan - The 100 & 21. Gün pdf kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın