Pdf Kitaplık

Lanetliler Ormanı - Carrie Ryan pdf ekitap indir
Hemen İndir

Mary'nin dünyasına basit gerçekler hâkimdi…  Rahibe Kardeşliği her zaman en doğrusunu bilir. Koruyucular kollar ve hizmet eder. Lanetliler hiçbir zaman pes etmez. Ve gözünü, kasabayı çevreleyen tel örgülerden ayırmaman gerekir. Kasabayı, Lanetliler Ormanı'ndan koruyan tel örgülerden… 

Lanetliler Ormanı - Carrie Ryan pdf ekitap indir
Mary'nin kanıksadığı bu gerçekler, onu birer birer yüzüstü bırakmaktadır. Rahibe Kardeşliği ve Koruyucularla ilgili sırları keşfederken sorgulamaya başladığı hayatı, Lanetlilerin tel örgüleri aşmasıyla yerle bir olur. Mary artık hem yaşamın hem de ölümün acımasızlığıyla yüz yüzedir.
Lanetliler Ormanı - Carrie Ryan pdf ekitap indir
Tel örgülerin ardındaki Lanetliler Ormanı'nda bir ölüm kalım savaşına atılan Mary, hayallerindeki okyanusa ulaşmak için kasabası ile geleceği, sevdikleri ile kendisini sevenler arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır...
Lanetliler Ormanı - Carrie Ryan pdf ekitap indir
"Bu kitabın kapağını aralamak, Pandora'nın Kutusu'nu açmak gibi; içinden zifirî bir karanlık ve belli belirsiz bir umut fışkırıyor. Ustalıkla işlenmiş, heyecan dolu ve güçlü bir roman. Her sayfası ayrı bir zevkti."
-Melisssa Marr-  Lanetliler Ormanı - Carrie Ryan pdf ekitap indirBu sabahki hediye açma çılgınlığından artakalan kıyım yakınlarda bir yerde duruyordu: Parlak renkli hediye paketi tomarları, kurdeleler ve fiyonklar, boş kutular, başıboş hediyeler. Odanın diğer tarafındaki iki buçuk metrelik Noel ağacı, aileye özgü süslerle süslenmiş, her zamanki gibi güzel ve Noel ruhuna uygun görünüyordu. Özellikle de en yüksek daldan aşağı sarkan, ikinci sınıftayken beyaz keçeyle pamuk yumağından yaptığı meleği görmeyi seviyordu.
Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


Şifre e-kitaphane
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Lanetliler Ormanı - Carrie Ryan pdf ekitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın