Pdf Kitaplık

Malikane - Jo Baker pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

Sarah sık sık, Elizabeth Bennet kendi jüponlarını kendisi yıkasa kesinlikle daha dikkatli davranırdı, diye düşünürdü…

Malikane - Jo Baker pdf E-Kitap indir
Aşk ve Gurur dünyasının bu sefer mutfak ve ahır çalışanlarının gözünden anlatıldığı bu sürükleyici romanın başrolünde evin hizmetkârları yer alıyor.
Öksüz kalmış hizmetçi Sarah günlerini Bennet ailesinin çamaşırlarını çitilemekle, parkeleri cilalamakla, lazımlıklarını dökmekle geçiriyordu. Ancak Longbourn'da, üst katlarda olduğu kadar hizmetkârların katından da romantizm, kalp kırıklığı ve entrika eksik olmuyordu. Gizemli bir uşağın hayatlarına girmesiyle, hizmetkârların tıkır tıkır işleyen düzenli hayatları bir anda geri dönüşü olmayan bir biçimde değişecekti.
Malikane - Jo Baker pdf E-Kitap indir
Bu kalkülüs ödevini bitirmek zorundaydım. Çünkü bitirmezsem evden çıkamazdım. Konu akademik hayatım olduğunda ailem aşırı pimpirikleniyordu. Yaklaşmakta olan sınav ve testlerimi, bitirdiğim ve teslim süresi gelen ödevlerimi içeren haftalık ilerleme raporu istiyorlardı. Tabii mümkün olan bütün ekstra kredileri de. Bütün ödevlerimi bitirdikten sonra günlük üç saatlik “boş” vaktim vardı. Bütün ileri seviye kurslarına katıldığım için çoğunlukla kendime bir saat bile ayıramıyordum.Malikane - Jo Baker pdf E-Kitap indir
Genellikle her akşam saat dokuz veya ona kadar ödevlere dalıp gidiyordum. Zaten saat ondan sonra evden çıkmama izin yoktu. Zamanımın çoğunu odamda, sürekli didişen anne babamdan uzakta geçiriyordum. Ödev yapmadığım zamanlarda yazıyor, okuyor veya bilgisayarımdan televizyon izliyordum. Okulun dışında neredeyse hiç sosyal hayatım yoktu.
Malikane - Jo Baker pdf E-Kitap indir
Kimseyle çıkmamıştım. Bu gidişle çıkacağım da yoktu. Umudumu kesmiştim. Hayatım dersler, sözcükler, sayılar, testler ve sınavlarla tükenip gidecekti. Son soruyu yapmaya çalışırken gerekli terminolojinin bulunduğu notlarımı açtım ama dikkatim dağılmıştı. Kalkülüs terimler bambaşka bir şeye dönüştü. Zihnimdeki çoğu şeyin dönüştüğü şeye.
 Malikane - Jo Baker pdf E-Kitap indir
Sayfa Sayısı: 480
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Malikane - Jo Baker pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın