Pdf Kitaplık

Manole Neagoe Bozkırın Üç Atlısı Atila-Cengiz Han-Timur Pdf E-kitap indir
Hemen İndir
Silkinerek zihnimi temizledim. Tek istediğim gitmekti. Belirsiz ve söze dökülmemiş umutlarım yerle bir olmuştu. Beni istemiyordu. Kendimi azarladım. Ne sanıyordum ki? Bilinçaltını, Christian Grey’in seninle ne işi olabilirdi ki, diye alay ediyordu. Kollarımla bedenimi sararak yola döndüm ve yeşil adamın belirmiş olmasına sevindim. Grey’in arkamda olduğunun bilinciyle hızla karşıya geçtim. Otelin önünde yüzümü ona döndüm, ama gözlerine bakamıyordum. Manole Neagoe Bozkırın Üç Atlısı Atila-Cengiz Han-Timur Pdf E-kitap indir
“Çay ve fotoğraf çekimi için teşekkürler,” diye mırıldandım.
“Anastasia... ben...” Durdu. Sesindeki sıkıntı dikkatimi çekmişti; istemeyerek de olsa, ona baktım. Elini saçlarının arasından kaydırırken, gri gözleri kasvetliydi. Dağılmış ve bunalmış görünüyordu; ifadesi katıydı ve dikkatli kontrolü buharlaşmıştı sanki.
Hiçbir şey söylememesinin üstüne, “Ne, Christian?” diye çıkıştım. Gitmek istiyordum. Savunmasız, yaralı gururumu buradan götürmeli, onu bir şekilde iyileştirmeliydim.
“Sınavlarında bol şans,” diye mırıldandı. Manole Neagoe Bozkırın Üç Atlısı Atila-Cengiz Han-Timur Pdf E-kitap indir
Ha? Bu kadar perişan görünmesi bu yüzden miydi? Beni böyle mi postalayacaktı? Sadece smavlanmda bol şans dileyerek?
‘Teşekkürler.” Sesimdeki alaycılığa engel olamadım. “Güle güle, Bay Grey.” Tökezlemememe biraz şaşırarak topuklarımın üstünde döndüm ve ona ikinci bir bakış atmadan yer altı garajı istikametinde, kaldırım boyunca ilerledim.
Solgun floresan ışığıyla aydınlatılmış garaj m karanlık ve soğuğuna girince, duvara yaslandım ve başımı ellerimin arasına aldım. Ne sanmıştım? Gözlerimde davetsiz, istenmeyen yaşlar birikmişti. Manole Neagoe Bozkırın Üç Atlısı Atila-Cengiz Han-Timur Pdf E-kitap indir
Neden ağlıyordum? Bu manasız tepki yüzünden kendime kızarak yere çöktüm. Dizlerimi kamıma çekerek dertop oldum. Kendimi olabildiğince ufaltmak istiyordum. Belki bu abuk subuk acı da küçülürdü. Başımı dizlerimin üstüne yerleştirip aptalca yaşların dökülmesine izin verdim. Hiç sahip olmadığım bir şeyi kaybettiğim için ağlıyordum. Ne saçma. Hiç olmamış bir şeyin, altüst olmuş umutlarımın, hayallerimin ve tadı kaçan beklentilerimin yasım tutmak.
Hiçbir zaman reddedilen tarafta olmamıştım. Tamam... Her zaman basketbol ya da voleybolda en son seçilenlerden biri olmuştum, ama bunu anlıyordum. Koşarken bir yandan da sıçramak ya da top atmak gibi bir şey yapmak bana göre değildi. Her tür spor sahasında ciddi bir başarısızlık örneğiydim.
Neagoe Bozkırın Üç Atlısı Atila-Cengiz Han-Timur Pdf E-kitap indir
Türk-Tatarları 'nın tarihi Avrupa 'da tanınmalarından çok evvel başlar. Hadiselerin bilinmesi ve sıralanması bakımından büyük güçlüklerle dolu olan bu tarih, Asya Kıtası'nın genişliği ile orantılıdır. Avrupalılarca az tanınan ve onun ruhuna yabancı olan hadiselerin anlaşılması ve hele izahı çok güçtür. Bu kavimlerin dramatik dünyasındaki hadiseler başka kanunlar altında ve geniş sahalarda cereyan etmiştir. Elinizdeki kitabın amacı söz konusu kavimlerin dünya tarihi içindeki önemi üzerine okuyucularımızın dikkatini çekmek ve aynı zamanda onlarla Avrupalılar arasında ortaya çıkan ilişkiyi belirtmektir.
Manole Neagoe Bozkırın Üç Atlısı Atila-Cengiz Han-Timur Pdf E-kitap indir

Sayfa Sayısı: 247
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Çatı Kitapları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Manole Neagoe Bozkırın Üç Atlısı Atila-Cengiz Han-Timur Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın