Pdf Kitaplık

Maskeli Balo - Brenda Joyce Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir

MASUMİYET MASKESİNİN ARDINDAKİ ATEŞLİ TUTKULAR…

Madison küfrederek lastik tavşanı yakındaki bir çöp kutusuna fırlattı. Neden bu kadar kötü bir ruh halinde olduğundan emin değildi. Ev cehennem gibiydi. Aman ne önemli. Jane onunla konuşmuyordu demek. Eninde sonunda yelkenleri suya indirirdi. Genel olarak, Madison m hayati iyi gidiyordu. Hayır, iyiden daha iyiydi. Harikaydı. İki hafta önceki, kâbus gibi geçen Sevgililer
Utangaç Elizabeth Anne Fitzgerald, katıldığı ilk maskeli baloda çocukluğundan beri âşık olduğu Tyrell de Warenne'den, bahçede gizlice buluşma teklifi alınca şaşkına döner. Kaderin bir cilvesiyle, bu gizli buluşma gerçekleşmez ama o gece, Lizzie'nin yaşamında bir dönüm noktası olur.
Maskeli Balo - Brenda Joyce Pdf E-Kitap indir
İki yıl sonrasında Lizzie, kucağında onun çocuğu olduğunu iddia ettiği bir oğlanla kapısını çaldığında şaşırma sırası bu kez Tyrell de Warenne'dedir. Tyrell, Lizzie'yi çok iyi hatırlamaktadır ve çocuğun babası olmadığını bilmektedir. Bu genç kadın, Tyrell'e ne tür bir oyun oynamaktadır? Elizabeth Anne Fitzgerald fettan bir kadın mıdır, yoksa göründüğü kadar masum birisi midir? İnkâr edilemeyecek denli tutkulu bir aşkı ne bir skandal ne de bir entrika engelleyebilir…
Maskeli Balo - Brenda Joyce Pdf E-Kitap indir
"Sırların, entrika ve yalanların ağına yakalanmış iki âşığın tutkulu hikâyesi. Cüretkâr tarihî romanslardan hoşlananlar bu kitaptan kesinlikle keyif alacaklar."
Madison tuhaf, beyaz temizlik aygıtını iterek odayı dolanıyordu. Hem bu salak şey nasıl çalışıyordu ki? Tepesi atmıştı. Temizlikçi kadın hasta olduğunu söyleyerek gelmemişti. Derek’le güvenilmez yardımcısının yerine başkasını bulma konusunu konuşmak zorunda kalacaktı... bir kez daha. Bununla birlikte, ortalık berbat haldeydi ve sonra Derek gelecekti, bu yüzden orayı düzene sokmaya çalışmak Madison a kalmıştı.
Bir şey tiz bir ses çıkararak onu ürküttü. Eğilip yerden lastik bir tavşan aldı. Tanrım, ne kadar sinir bozucuydu bu. Evin her tarafında, mobilyaların altında ve bitkilerin arkasında, itin oyuncaklarını bulup duruyordu. Jane taşınırken daha dikkatli olmalıydı.
Sayfa Sayısı: 464
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Maskeli Balo - Brenda Joyce Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın