Pdf Kitaplık

Medcezir - David Nicholls Pdf E-Kitap indir
Hemen İndir


Ufukta görünen aşklar, kronikleşen hayal kırıklıkları ve küflü yalnızlıklar üzerine...
Stephen için oyunculuk sevdiği kadını kaybetmek, kızından uzaklaşmak ve ceset ya da yoldan geçen adam rollerini oynadığı perişan bir kariyer sahibi olmak demek. Rol arkadaşı Josh içinse para, şöhret ve onu görünce çığlıklar atan kızlarla çevrili olmak. Josh, Stephen'ın hayalini kurduğu her şeye sahip gibidir. Stephen arkadaşını daha fazla kıskanmasının imkânı olmadığını düşündüğü sırada Josh'ın zeki, eğlenceli ve seksi karısına âşık olunca işler iyice karışır. Bir kadın için zengin, başarılı, ünlü ve görünüşte çok mükemmel bir erkek ile tamamen önemsiz ve silik bir karakter arasında seçim yapmak çok zor değil gibi görünse de sayfaları çevirdikçe fikrinizi değiştireceksiniz ve aşk uğruna ne kadar çok rol yaptığımızı hatırlayacaksınız.
Medcezir - David Nicholls Pdf E-Kitap indir
Hayat tek perdelik bir oyun, seyirci olmayın başrolü oynayın.
Medcezir - David Nicholls Pdf E-Kitap indir
Helikopter yavaşladı, havada asılı kaldı ve sonra Christian onu binanın tepesindeki helikopter pistine kondurdu. Yüreğim ağ-zımdaydı. Nedeni gergin bekleyişten mi, sağ salim varmış olmamn getirdiği rahatlama mı, yoksa bir şekilde başarısız olma korkum muydu, karar veremiyordum. Christian motoru durdurdu, pervane yavaşlayıp sessizleşti. Sonunda duyabildiğim tek şey kendi çılgına dönmüş nefesimdi. Christan kulaklıklarını çıkardı ve uzamp benimkileri de çekti.
Usulca, ‘İşte geldik,” dedi.
Yan gölgede yan iniş ışıklarından gelen parlak beyaz ışıkta kalan bakışlan yoğundu. Kara şövalye ve beyaz ath şövalye imgeleri Christian için uygun benzetmelerdi. Sıkıntılı görünüyordu. Çenesi
gerilmiş, gözleri sıkı sıkıya kapalıydı. Kemerini çözdü ve benimkini çözmek için uzandı. Yüzü benimkine birkaç santim mesafedeydi.
“İstemediğin hiçbir şey yapmak zorunda değilsin. Bunu biliyorsun, değil mi?” Sesi çok samimi hatta çaresiz, gözleri ateşliydi. Beni şaşırtmıştı.
Medcezir - David Nicholls Pdf E-Kitap indir

Sayfa Sayısı: 416
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Medcezir - David Nicholls Pdf E-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın