Pdf Kitaplık

Melek Öpücüğü - Barbara Freethy Pdf Ekitap indir
Hemen İndir

Kaliforniya'da bir kıyı kasabası olan Melekler Koyu'nda anlatılan eski bir efsaneye göre, kendilerine ihtiyaç duyulduğunda eski bir gemi enkazından melekler ortaya çıkar ve iyilik kötülüğe karşı galip gelirmiş.
Ödüllü, en çok satanlar yazarı Barbara Freethy kalbinizi esir alacak bir serinin ilk kitabıyla okuyucularını büyülüyor.
Melek Öpücüğü - Barbara Freethy Pdf Ekitap indir
Jenna Davies yedi yaşındaki bir çocukla birlikte Melekler Koyu'na sığınır. Taşıdığı tehlikeli sır ve kırık kalbi yüzünden sakin bir hayat sürmekten başka hiçbir şey istememektedir. Fakat genç bir kızın iskeleden atladığını görünce arkasından suya atlamakta hiç tereddüt etmez. Çaresiz kızın hayatını kurtarması Jenna'yı ilgi odağı yapar ve aniden kasabadaki herkes onun hikâyesini bilmek ister.
Melek Öpücüğü - Barbara Freethy Pdf Ekitap indir
Korkunç bir olay her şeyi altüst edene dek başarılı bir muhabir olan Reid Tanner artık hayatına yeni bir yön vermeye çalışmaktadır. Ama Jenna'nın kim olduğunu ve ne sakladığını merak etmeden duramaz. Sorularına cevap ararken gerçeğe ulaşma tutkusu tehlikeleri de beraberinde getirir. Aşkın mucize olduğu söylense de Jenna'nın kollarının arasında güvende olmasını sağlayabilecek midir?
Melek Öpücüğü - Barbara Freethy Pdf Ekitap indir
"Bu kitapta her şey var: Sevgi, kasaba hayatı ve okumayı bitirdikten sonra uzun süre aklınızdan çıkmayacak karakterler."
Debbie Macomber
Melek Öpücüğü - Barbara Freethy Pdf Ekitap indir
"Dokunaklı, romantik ve merak uyandırıcı... Yetenekli yazar Barbara Freethy karşı konulmaz bir hikâye yaratmış."
Susan Wiggs
Ama Trevor bunu kestirememişti: işleri berbat eden Jane olmuştu. Fena halde. “Realite programı yapımcısının hayali” âdeta bir gecede, kâbusa dönmüştü. Jane’le Madison ortadan kaybolunca çekim programı tam bir kaos halini almıştı. Trevor’la Dana telaş içinde,
Sayfa Sayısı: 336
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Melek Öpücüğü - Barbara Freethy Pdf Ekitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın