Pdf Kitaplık

Melissa De La Cruz Davet Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Asil Kan serisinin üçüncü kitabı Davet, Melissa De La Cruz hayranlarını daha fazla bekletmiyor...
Asil Kanlıların maceralarına kaldığı yerden devam etmek isteyenokurlar, "Gözünüzle gördüklerinize biie inanmayın. Çünkü gördükleriniz bazen büyük bir yanılgı olabilir..."
Melissa De La Cruz Davet Pdf E-kitap indir
Asansörlere vannca düğmeye bastı ve zil neredeyse aynı anda çaldı. Kapılar açılınca içeride tutkuyla öpüşen genç bir çiftle karşı karşıya kaldık. Şaşkın ve mahcup bir halde birbirlerinden Kızla ayrıldılar ve suçlulukla bizden başka her yöne bakmaya başladılar. Grey ve ben asansöre adım attık.
Gülmemek için mücadele veriyordum; bu yüzden, yanaklarımın pembeye çaldığını hissederek bakışlarımı yere indirdim. Kafamı kaldırıp kirpiklerimin arasından Grey’e baktığımda, dudaklarında belli belirsiz bir gülümseme gördüm. Genç çift hiç konuşmuyordu; birinci kata kadar mahcup bir sessizlik içinde indik. Fonda dikkatimizi dağıtacak hafif bir asansör müziği bile yoktu.
Kapılar açılınca, Grey beni şaşırtarak uzun, soğuk parmaklarıyla elimi tuttu. Akımın içimden geçip gittiğini hissettim ve zaten hızlı olan kalp atışlarım daha da hızlandı. Beni asansörden çıkarırken, çiftin arkamızdan patlayan kıkırtılannı duyabiliyorduk. Grey sırıttı.
“Bu asansörlerin olayı ne?’ diye mırıldandı.
Otelin geniş ve hareketli lobisini aşıp girişe doğru yürüdük, ama Grey dönerli kapıdan kaçındı. Bunu elimi bırakmak zorunda kalacağı için yapmış olup olmadığını merak ettim.
Dışarıda bizi, yumuşacık bir mayıs pazan bekliyordu. Güneş parlıyordu ve trafik açıktı. Grey sola dönüp köşeye yürüdü. Orada ışığın değişmesini bekledik. Hâlâ elimi tutuyordu. Sokaktayım ve Christian Grey elimi tutuyor. Daha önce elimi tutan kimse olmamıştı. Başımındöndüğünü hissettim ve baştan ayağa ürperdim. Yüzümü ortadan ikiye ayırmakla tehdit eden saçma sapan sıntışı boğmak için çaba harcıyordum. Bilinçaltını, Serinkanlı davranmaya çalış, Ana, diye yakarıyordu. Yeşil adam göründü ve tekrar harekete geçtik.
Melissa De La Cruz Davet Pdf E-kitap indir
Sayfa Sayısı: 272
Baskı Yılı: 2010
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Melissa De La Cruz Davet Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın