Pdf Kitaplık

Melissa De La Cruz Maskeli Balo Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

İyi insanlar bile zorunlu kaldıklarında sahteliklere başvuruyorsa, iyi vampirler neden bunu denemesin? 

Schuyler Van Alen, büyükannesini kaybettikten sonra yarı insan ve yarı vampir olarak hayatta tek başına kalır. En iyi arkadaşı Oliver, onun her zaman yanında olsa bile bu dostluk Schuyler?ın sıkıntılarının üstesinden gelmesine yardımcı olmaz. 

Melissa De La Cruz Maskeli Balo Pdf E-kitap indir

Büyükannesinin vasiyeti üzerine, Kardinaller Meclisi tarafından sürgüne gönderilen büyükbabası Lawrence'ı bulmak için Venedik'e giden Schuyler'a seyahatinde Oliver destek olur ve kovalamaca başlar. Schuyler büyükbabasını bulmuştur ama esas sorun, onun bir Asil Kanlı olarak yüzyıllardır süregelen vampir lanetini çözmesinde gizlidir.
Vampirler arasındaki sahte yüzler, bir maskeli baloda oyunlarını oynamaya başlar ve akıl almaz gelişmelerle Schuyler, kendini hiç ummadığı bir hayatı yaşarken bulur. Melissa De La Bayan Steele, işte yine karşılaştık.” Grey in uzattığı eli gözlerimi kırpıştırarak sıktım. Ah Tanrım... gerçekten de... Eline dokununca içimi delip geçen, beni çarpan, kızarmama neden olan o muhteşem akımı hissettim. Düzensiz nefesimin duyulabildiğinden emindim.
Elimi, dosdoğru Grey’in gözlerinin içine bakarak bize doğru gelen Kate’e doğru salladım ve, “Bay Grey, bu Bayan Katherine Kavanagh,” dedim.
“Israrcı Bayan Kavanagh. Nasılsınız?” Katherine’e hafifçe gülümserken, gerçekten eğlenir gibiydi. “Umarım kendinizi daha iyi hissediyorsunuzdur? Anastasia geçen hafta kötü olduğunuzu söylemişti.”
‘İyiyim, teşekkür ederim, Bay Grey.” Kate, Grey’in elini sertçe ve gözünü bile kırpmadan sıktı. Kendime onun Washington'daki en iyi okullara gittiğini hatırlattım. Ailesinin parası vardı; kendinden ve dünyadaki yerinden emin büyümüştü. Kimsenin ona kötü davranmasına izin vermezdi. Ona hayrandım.
“Bunu yapmaya vakit ayırdığınız için teşekkül* ederim,” derken Grey’e nazik, profesyonel bir gülümseme gönderdi.
Grey bakışlarım bana çevirirken, “Benim için zevk,” dedi ve ben yine kızardım. Lanet olsun.
“Bu, Jose Rodriguez; fotoğrafçımız,” derken sırıttığım Jose, bana şefkatli bir gülümsemeyle karşılık verdi. Benden Grey’e yönelttiği bakışları soğuktu.
“Bay Grey.” Onu başını hafifçe eğerek selamladı.
“Bay Rodriguez.” Jose’yi süzerken Gre/in ifadesi de değişmişti.
Ona, “Nerede durmamı istersiniz?’ diye sordu. Sesinde tehditkâr bir ton seziliyordu. Ama Katherine’in gösterinin yönetimini Jose’ye bırakmak gibi bir niyeti yoktu.
“Bay Grey, şöyle oturabilirseniz, buyurun? Işıklandırma kablolarına dikkat edin. Sonra da ayakta birkaç poz alırız.” Onu duvarın önüne yerleştirilmiş bir koltuğa yönlendirdi.
Travis ışıklan açarak Grey’in anlık bir körlük yaşamasına neden oldu ve bir özür mırıldandı. Sonra Travis ve ben arka tarafta durup Jose’nin  Melissa De La Cruz Maskeli Balo Pdf E-kitap indir
Sayfa Sayısı: 288
Baskı Yılı: 2009
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Melissa De La Cruz Maskeli Balo Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın