Pdf Kitaplık

Ölüm Zamanı - David Hewson pdf indir
Hemen İndir

Sara gözlerini açık tutmaya, gördüklerini iyice düşünmeye zorladı kendini. Stefano Rinaldi'nin serdiği, sağ elinin avuç içiyle, sanki satılık bir masa örtüsüymüş gibi düzelttiği şey, insan derisiydi. Biraz esmerleşmiş fakat açık bir tendi bu ve henüz yıkanmış gibi ıslaktı. Boyundan, cinsel organdan, bileklerden ve son olarak da, deriyi bir bütün olarak çıkarabilmek için omurgayla bacak arkalarından kabaca yarılmıştı. Sara, bunun bir kabus olmadığından emin olmak ve sadece bilmek adına o şeye dokunmamak için kendiyle savaştı... "

Ölüm Zamanı - David Hewson pdf indir Sadece omuz silkebildim ve nefes alıp vermeye odaklandım. Kendimi utandırmadan konuşabilecek kadar sakinleşince, kafamı kaldırıp bakışlarıyla buluştum. Yeşil gözlerindeki anlayış ve şefkat o kadar barizdi ki ondan yayılıp bana ulaştığını hissediyordum.
“Anlayışın için teşekkürler,” dedim.
Eliyle geçiştirdi. “Hiç sormamam lazımdı.” Çevresine bakındı ve garsonu çağırdı. “Tiramisu veya cheesecake ister misin?” Sırıtarak, “Cheesecake harika olur,” dedim. Cheesecake benim zaafımdı. Bodrumdaki bisiklette fazladan yirmi dakika geçirmeme sebep olsa da hayır diyemiyordum.
Jason mutlu bir şekilde gülümsedi. “Kuş kadar yemek yiyen kızlardan olmadığın için çok memnun olduğumu söylesem ayıp eder miyim? Yemek yemeyi sevmen ve önündeki yemekten zevk alman beni mutlu etti. Ben tam bir gurmeyim ve tatlılar da her zaman en sevdiğim kısım olmuştur.”
“Gurme mi?”
Omuz silkti. “Yiyecekleri severim. Yemek yemeyi severim. O kadar çok antrenman yapıyorum ki çok kaloriye ihtiyacım oluyor. Babam önüne konan her şeyi yer. Annem zorlaşa suyu bile yakar. Bu yüzden evde yemekleri ben yaparım.” Babasından bahsederken bakışları sertleşiyordu. Her seferinde neredeyse aynı tepkiyi verdiğini fark ettim.
“En çok ne pişirmeyi seviyorsun?”
Bir an düşündü. “Bu güzel bir soru. Karbonhidrat açısından zengin olduğu için makarna çok yapıyorum. Fazladan protein olsun diye içine farklı et türleri koyabiliyorum. Bir de her türlü makarnaya çok yakışan sebzelerden ekliyorum. Mangal yapmayı da severim. Kış günü montuma, eldivenime filan sarılı bir halde mangal yapıp köfte pişirmemle tanınırım.” Kendi haline güldü. Ben de güldüm. Jason’ı hamburgerler ızgarada pişerken örme bir şapka ve eldivenlerin içinde karda zıplarken hayal etmek çok kolaydı.
Tatlımız geldi. Sustuk ve çilekle örtülü bu lezzeti dakikalar içinde tükettik. Jason hesabı ödedi ve kapıyı benim için tuttu. Kamyonetin kapısını kapatmadan önce eteğimi çekene kadar bekledi. Park yerinden çıktı, radyoyu açtı ve yaz sonu esintisinin içeri dolması için camları indirdi
Ölüm Zamanı - David Hewson pdf indir
Sayfa Sayısı: 500
Baskı Yılı: 2007
Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Bilek Yayınları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Ölüm Zamanı - David Hewson pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın