Pdf Kitaplık

Otostopçunun Galaksi Rehberi Serisi Douglas Adams pdf
Hemen İndir

Tamamen sakin bir hayat yaşamak, hayatına temel yaşamsal fonksiyon olarak soğuk bira ve güzel çay içmek kavramını oturtmak isteyen, kendi halinde, üstelik fazlasıyla uysal bir adam Arthur Dent, bir sabah uyanır ve evinin saçma bir nedenle yıkılacağını öğrenir; ama bu yalnızca başlangıçtır. Daha bir kaç saat bile geçmeden gezegeni yok edilecek ve yanında kankası Ford Prefect, üstünde yıpranmış sabahlığı, elinde havlusuyla galaksi boyunca sürecek inanılmaz bir yolculuğa çıkacaktır ...  Otostopçunun Galaksi Rehberi Serisi Douglas Adams pdf evde bıraktığı, Seninle hemen Madison hakkında konuşmalıyım. yazılı notu hatırladı. Bu ne hakkındaydı ki? Jane bunu çok geçmeden öğreneceğini düşündü. Yarından sonraki gün Los Angeles’a dönmeyi planlıyordu. O zamana kadar Scar Aspen’den dönmüş olurdu ve yüz yüze konuşabilirlerdi. Birbirlerine içlerini dökmelerinin zamanı gelmiş de geçmişti bile. Otostopçunun Galaksi Rehberi Serisi Douglas Adams pdf Jesse’den hiç mesaj yoktu. Ya da Braderîdan. Hiç. Jane kontrol etmiş, tekrar etmiş ve her defasında hayal kırıklığına uğramıştı. Neden onunla iletişim kurmamışlardı? Öte yandan, neden şaşırıyordu ki? Bugünlerde iki erkek için de ne hissettiğinden emin değildi. Jesse’yi özlüyordu, her şeyin yerle bir olmadan önceki halini özlüyordu. Ancak Braden’a da ilgisi olduğunu inkâr edemezdi.

Birini ya da ötekini seçebilecek pozisyonda değildi zaten. Herhalde Jesse onunla bir daha hiç konuşmazdı. Ve Bradenın sessizliği de çok şey söylüyordu. Mahremiyetine önem veren, gösterişi sevmeyen biriydi. Şöhreti mıknatıs gibi çeken onun gibi biriyle, hele ki olan bitenden sonra neden arkadaşlık edecekti ki... dahası, niye sevgili olacaktı ki? Otostopçunun Galaksi Rehberi Serisi Douglas Adams pdf Jane telefonuna ters ters baktı. İnsanların aramalarına dönmemekle bir çeşit (pekâlâ, kesinlikle) sorumsuzluk ettiğini biliyordu (Scar a bir tane mesaj atmıştı gerçi). Fakat hazır değildi. Yakında olacaktı. Sadece bugün değil.
Adeta planlanmış gibi telefonu çalmaya başladı. Şimdi hangi arkadaşının, yapımcının, patronun, iş arkadaşının ya da muhabirin onun peşinde olduğunu görmek için ekrana bakarken, yüksek sesle, “Kesl” dedi. Otostopçunun Galaksi Rehberi Serisi Douglas Adams pdf Jane, yedi aydır ekranında belirmemesine rağmen hâlâ hatırladığı numarayı tanıyınca durdu.
Arayan Caleb’dı. Caleb Hunt. Otostopçunun Galaksi Rehberi Serisi Douglas Adams pdf Caleb onun ilk aşkı ve ilk gerçek erkek arkadaşıydı. Lisedeyken bir iki sene çıkmışlar, bir önceki yaz o Yale’e gitmek üzere ayrıldığında uzun mesafeli ilişkiyi denemeye karar vermişlerdi. Jane bunu sorun etmemişti. Caleb etmişti. İlk yılının ardından Jane e ara vermek istediğini söylemişti. Caleb yazı New Orleans’ta gönüllü çalışarak geçirmiş, o sırada Jane de Scar’la birlikte Los Angeles’a taşınmak için hazırlık yapmış... aşk acısını yenmeye çalışmıştı ki bu kolay olmamıştı. Gerçi Braden’la ve Jesse yle tanışmanın faydası olmuştu. Mayıs ayında ayrıldıklarından beri Jane, Caleb’ı görmemiş ya da ondan haber almamıştı. Şimdi neden onu arıyordu?
Kabalcı yayın


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Otostopçunun Galaksi Rehberi Serisi Douglas Adams pdf TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın