Pdf Kitaplık

Robin S. Sharma - Ferrarisini Satan Bilge Pdf indir
Hemen İndir

3 Milyondan Fazla Satarak Tüm Dünyada Büyük Yankı Uyandıran Ve Milyonlarca İnsana İlham Veren Kitap

On yıl önce bir kitap yayınlandı ve milyonların yaşamını değiştirdi. Kariyerindeki başarısı, içindeki derin boşluğu gizlemeye yetmeyen ünlü avukat Julian Mantle'ın hikâyesini anlatan Ferrari'sini Satan Bilge, hayatta neyin önemli olduğuna ve sonunda gurur duyacağınız bir yaşam sürmenizi neyin sağlayacağına dair unutulmaz bir ders veriyor ve okurların refah, mutluluk ve iç huzuruna kavuşmalarını sağlayacak çözümler öneriyor.
Robin S. Sharma - Ferrarisini Satan Bilge Pdf indir
"Öğretirken keyif de veren, büyüleyici bir öykü."
-Paulo Coelho, Simyacı'nın Yazarı"Sansasyonel. Bu kitap hayatınızı değiştirecek." -Mark Victor"Yaşamın büyük sorularına ışık tutuyor." -Edmonton Journal"Herkesin faydalanabileceği sade bir bilgelik." -Calgary Herald
Robin S. Sharma - Ferrarisini Satan Bilge Pdf indir
"Bu kitap, sağduyu ve bilgeliğin altın madeni." -Dean Larry Tapp
"Robin Sharma'nın hayatımızı değiştirecek önemli bir mesajı var. Kişisel memnuniyetin telaşlı bir çağda yazılmış, eşine rastlanılamayacak kitabı." -Scott DeGarmo, Success Magazine
Christian ellerini saçlarının arasında dolaştırarak çalışma odasında bir aşağı bir yukarı gidip geliyordu. İki el, çifte çileden çıkma demekti. Her zamanki kaya gibi kontrolü sarsılmışa benziyordu.
Beni, “Bana neden söylemediğini anlamıyorum,” diye azarladı.
“Hiç yeri gelmedi. Cinsel durumumu tanıştığım herkese ifşa etmek gibi bir alışkanlığım yok. Demek istediğim, birbirimizi doğru dürüst tanımıyoruz.” Ellerime bakıyordum. Neden kendimi suçlu hissediyordum? Neden bu kadar delirmişti? Ona kaçamak bir bakış attım.
“Pekâlâ, artık hakkımda çok daha fazlasını biliyorsun,” diye çıkıştı. Ağzı sert bir çizgiye dönüşmüştü. “Tecrübesiz olduğunu biliyordum; amabir bakirel” Bunu gerçekten pis bir kelimeymiş gibi söylemişti. “Lanet olsun, Ana! Az önce sana gösterdiklerim...” diye inledi. ‘Tanrı beni affetsin. Benim dışımda seni öpen oldu mu?”
“Elbette oldu.” Gücenmiş görünmek için elimden gelem yapıyordum. Tamam... belki sadece iki defa.
“Ve genç, kibar bir adam ayaklarım yerden kesmedi. Anlamıyorum. Yirmi bir, neredeyse yirmi iki yaşındasın. Güzelsin.” Elim saçlarının arasından bir kez daha geçirdi.
Güzel Zevkten kıpkırmızı kesildim. Christian Grey güzel olduğumu düşünüyordu. Sersem sırıtışımı gizlemek için, bakışlarımı birbirine kenetlediğim parmaklanma diktim. Belki de yakını göre-miyordur. Bilinçaltını, uyku halindeki kafasını kaldırmıştı. Ona en çok ihtiyaç duyduğum anda nerelerdeydi?
“Ve hiçbir tecrüben yokken, ciddi ciddi benim ne yapmak istediğimi tartışıyorsun...” Kaşlan birleşmişti. “Seksten nasıl uzak durdun? Lütfen, anlat bana.”
Sayfa Sayısı: 232
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: PegasusPdf: Tıkla indir  /  Alternatif
Epub:  Tıkla indir  /  Alternatif
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Robin S. Sharma - Ferrarisini Satan Bilge Pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın