Pdf Kitaplık

Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir
Hemen İndir
Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir

Soğuk bir Aralık ayı... New York sokakları. Aynı gece içinde işlenen iki korkunç cinayet. Katilin olay yerine bıraktığı, kadranı Ay Takvimi ile döşenmiş saatler ve uçuşup duran sorular: Bir insan ne kadar sürede ölür? Katil cinayeti işledikten sonra, olay yerine neden geri döner? Bir suçlu ne zaman yalan söyler? Birinin yalan söylediğini nasıl anlarız?

Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir
Deaver`ın artık efsaneleşen kahramanı, boynundan aşağısı felçli, suç uzmanı, üstat Lincoln Rhyme, sevgilisi Amelia Sachs ve ekibi soruşturmayı üstlenirler, fakat yüzyıllardır doğru işleyen şaşmaz bir saat kadar mükemmel kurulmuş bu oyunda adım adım çözüme ulaşmaya çalışırlarken, hayatın önemli sırlarından biriyle karşı karşıya geleceklerdir:
Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir
"Hiçbir şey göründüğü gibi değildir..."
Kate’i aradım. Cevap vermeyince, ona hayatta olduğumu ve Mavi Sakal tarafından -en azından endişelenmesini gerektirecek şekilde- yenmediğimi -ya da belki de yenmiştim- haber veren rezil bir mesaj bıraktım. Ah, her şey o kadar kafa karıştırıcıydı ki. Christian Grey e dair hislerimi tanımlamam ve analiz etmem gerekiyordu. Bu imkânsız bir görevdi. Yenilgiyi kabul ederek başımı salladım. Düşünmek için, buradan uzak bir yerde yalnız kalmaya ihtiyacım vardı. Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir

Pijama altını sıyırıp arkama geçti. O otururken su yükseldi, sonra beni göğsüne çekti. Uzun bacaklarını benimkilerin üstüne yerleştirdi. Dizleri kıvrık, ayak bilekleri benimkilerle aynı hizadaydı. Ayaklarını iki yana çekerek bacaklarımı araladı. Şaşkınlıkla iç geçirdim. Burnu saçlarımın arasındaydı ve derin nefesler ahyordu
Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir
“Çok güzel kokuyorsun, Anastasia.” Bütün bedenim bir titremeyle sarsıldı. Bir küvette, Christian Greyle birlikte çıplaktım. O da çıplaktı. Dün oteldeki süitinde uyandığımda, biri bana bunu yapacağımı söylese, inanmazdım. Küvetin yanındaki duvara gömülü rafta duran bir vücut şampuanı şişesine uzandı ve avucuna bir miktar sıktı. Ellerim birbirine sürterek, yumuşak, köpüklü bir tabaka yarattı ve ellerini boynumun iki yanına kapatarak, sabunla boynumu ve omuzlarımı ovmaya, uzun, güçlü parmaklarıyla masaj yapmaya koyuldu. Ellerini üzerimde hissetmek çok güzeldi. “Hoşuna gidiyor mu?” Gülümsediğini hissediyordum. “Mmmm...”
Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir
Kollarımdan aşağı, sonra da koltuk altlanma kayıp nazik hareketlerle yıkamaya başladı. Kate’in tıraş olmam için ısrar etmiş olmasına seviniyordum. Elleri memelerimin üstünden kaydı; parmakları etraflarında halkalar çiziyordu ve onlan ağır ağır, çekincesizce yoğurmaya başladı. Bedenim içgüdüsel olarak yay gibi gerilerek memelerimi avuçlarının içine itti. Meme uçlanm hassastı. Hiç şüphesiz Christian’m dün geceki, pek narin olmayan muamelesi yüzünden olsa gerekti. Orada uzun süre oyalanmadı ve elini midemin üstüne, göbeğime kaydırdı. Nefesim sıklaşmış, kalbim deli gibi çarpıyordu. Gittikçe büyüyen ereksiyonu arkama baskı yapıyordu. Ona böyle hissettiren şeyin benim vücudum olduğunu bilmek, müthiş bir tahrik nedeniydi. Bilinçaltını, Ha... akim değil, diye pis pis sınttı. Bu davetsiz düşünceden silkindim.
Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir
Durdu ve ben istek ve ihtiyaçla hızla solurken banyo lifine uzandı. Ellerim sıkı, kaslı bacaklarında duruyordu. Banyo lifine biraz daha şampuan dökerek öne eğildi ve bacaklanmm arasım yıkadı. Nefesimi tuttum. Parmaklan beni kumaşm üstünden uyarıyordu, muhteşem bir şeydi ve kalçalanm kendilerine has bir ritimle kıpırdamaya, eline doğru bastırmaya başladılar. Baş döndürücü his her yanımı sararken başımı arkaya attım. Gözlerim yuvalarında ters dönmüş, ağzım gevşemişti; inliyordum, içimde basınç ağır ağır ve önlenemez şekilde yükseliyordu...Ah, Tanrım.
Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir
Christian kulağıma, “Hisset, bebeğim,” diye fısıldadı ve kulak mememi yavaşça dişledi. “Benim için hisset.” Bacaklarım, onun bacaklan
Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir
Sayfa Sayısı: 552
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Saatçi - Jeffery Deaver Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın