Pdf Kitaplık

Sandi Tan Siyah Ada Birinci Bölüm: Lanetlenen Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Babası ve ikiz kardeşiyle birlikte Şangay'daki köklerinden ayrılmış olan genç Cassandra, Siyah Ada'yı göçmenlerle dolu, hareketli bir liman kenti olarak bulur. Bataklıklı orman ve büyük kauçuk ağacı fidanlıklarıyla bu şehir, çocukluğunun geçtiği şehirle bariz bir zıtlık içerisindedir. Cassandra çok geçmeden bir başka keşif daha yapar: Siyah Ada hayaletlerle doludur.
Lanetli ve yalnız olan Cassandra, başlangıçta sokaktan aşağı sürüklenen ve okuldaki soğuk köşelere sinen huzursuz görüntüleri görme yeteneğini yok saymaya çalışır. Bu ruhlarla mücadele etmesine rağmen yine de bu sorunlu yeni evini sevmeye başlar. Üstelik kısa süre içerisinde tehlikeli derecede karizmatik bir adamın dikkatini çekmeyi başarır.
Korkusuz bir genç kadına dönüşse bile Ada'nın karanlık güçleri onun gitmesine izin vermezler. Savaş yaklaşmaktadır ve Cassandra bu eşsiz yeteneğinin çok sevdiği adasının tek kurtuluş şansı olup olamayacağını merak eder...
SİYAH ADA, okuyucuları, 1920'lerden İkinci Dünya Savaşı sırasındaki Japon işgaline ve Ada'nın radikal bir şekilde parıltılı, kozmopolit bir şehre dönüşümüne götüren nefes kesici bir destan.

Kıpkırmızı kesildim. Parmaklarımı saçlarının arasından geçirmeyi düşünüyor ve acaba saçların çok yumuşak mıdır diye merak ediyordum.Kafamı salladım. Elinde tuttuğu tepsiyi huş ağacı görüntüsü verilmiş küçük, yuvarlak masaya bıraktı. Önüme bir fincan, küçük bir demlik ve yanında üzerinde TWININGS İNGİLİZ KAHVALTI ÇAYI -en sevdiğim- yazan tek bir çay poşetinin durduğu bir tabak koydu. Onun da üstüne sütle kusursuz bir yaprak deseninin kondurulduğu bir kahvesi vardı. Bunu nasıl yapıyorlar acaba, diye merak ettim. Aynca kendine yabanmersinli bir kek almıştı. Tepsiyi bir yana bırakarak karşıma oturdu ve uzun bacaklanm üst üste attı. O kadar rahat, bedeniyle o kadar banşık görünüyordu ki ona gıpta ettim. Bense baştan ayağa sakar ve koordinasyonsuz, A noktasından B noktasına yüzüstü kapaklanmadan gitmekten neredeyse acizdim.
“Düşüncelerin?” diye bastırdı.
“En sevdiğim çay bu.” Sesim sakin ve fısıldar gibi çıkmıştı. Portland’da bir kafede Christian Grey’in karşısında oturduğuma inanamıyordum. Kaşlarım çattı. Bir şeyler sakladığımı biliyordu. Çay poşetini demliğin içine atmamla kaşığıma sararak geri çıkarmam bir oldu. Çay poşetini tabağımın yanma bn’akırken kafasım eğdi ve soran gözlerini bana dikti.
Sayfa Sayısı: 389
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sandi Tan Siyah Ada Birinci Bölüm: Lanetlenen Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın