Pdf Kitaplık

Sandi Tan Siyah Ada İkinci Bölüm: Ziyaretçi Pdf E-kitap indir
Hemen İndir

Sandi Tan Siyah Ada İkinci Bölüm: Ziyaretçi Pdf E-kitap indir
Bir büyücünün işi asla bitmez.
Babası ve ikiz kardeşiyle birlikte Şangay'daki köklerinden ayrılıp hayaletlerle dolu olan Siyah Ada'ya göçen Cassandra'nın Ada'daki mücadelesi devam ediyor.
Cassandra'nın ve Ada'nın kaderini değiştiren savaş başlamış, Japonlar Ada'da hüküm sürmektedir. Japon işgaliyle birlikte tehlikeli ve acımasız bir adamın ellerine tutsak düşen Cassandra, onu hep huzursuz etmiş olan görüntüleri görme yeteneğini geri kazanmaya çalışır. O tuhaf kocaman-bir-sımm*var gülümsemesini takındı.
“Rica ederim, Anastasia. Benim için zevkti. Gel,” diye emrederek elini uzattı. Şaşkınlık içinde elini tuttum ve peşi sıra kafeden çıktım. Sandi Tan Siyah Ada İkinci Bölüm: Ziyaretçi Pdf E-kitap indir
Otele kadar yürüdük; cana yakın bir sessizlik olduğunu söylemek isterim. En azından o, her zamanki sükûnetim korur ve kendine hâkim halindeydi. Bana gelince, küçük kahve sabahımızın nasıl gittiğini tartmaya çalışıyordum. Kendimi iş görüşmesi yapmış gibi hissediyordum, ama ne için olduğundan emin değildim
Ansızın, “Her zaman kot pantolon mu giyersin?” diye sordu. “Genellikle.”
Başım salladı. Otelin karşı tarafında kalan kavşağa varmıştık. Zihnim hızla işliyordu. Ne tuhaf bir soruydu... Ve birlikte geçireceğimiz zamanın kısıtlı olduğunun farkındaydım. Buraya kadardı ve ben yüzüme gözüme bulaştırmıştım, biliyordum. Belki de biri vardı.
“Kız arkadaşınız var mı?’ diye yumurtlayıverdim. Lanet olsun... Bunu yüksek sesle mi söyledim?
Dudakları yanm bir gülümsemeyle kıvrıldı ve bana tepeden baktı. Sandi Tan Siyah Ada İkinci Bölüm: Ziyaretçi Pdf E-kitap indir
“Hayır, Anastasia, kız arkadaşlar bana göre değil,” dedi yumuşak bir sesle.
Ah... Bu da ne demek'? Gay değildi. Ya da belki de öyleydi. Röportajda bana yalan söylemiş olmalıydı. Bir an için arkasından bir açıklama, bu şifreli beyanla ilgili bir ipucu getireceğini sandım, ama öyle olmadı. Gitmem gerekiyordu. Düşüncelerimi toparlamayı denemeliydim. Ondan uzaklaşmalıydım. İleri doğru hamle yaptım, ayağım takıldı ve yola doğru tökezledim.
‘‘Kahretsin, Ana!” diye haykırdı. Tuttuğu elimi o kadar sert çekti ki, bu tek yönlü yolda ters yönde giden bir bisikletli hızla ve beni kıl payı sıyırarak geçerken, geriye, üstüne düştüm.
Her şey o kadar hızlı olup bitmişti ki bir an düşerken bir sonrakinde kollarının arasındaydım ve beni sımsıkı göğsünde tutuyordu. Temiz, sağlıklı kokusunu içime çektim. Yeni yıkanmış çarşaf ve pahalı vücut şampuanı kokuyordu. Baş döndürücüydü. Derin bir nefes aldım.
Sevdiklerinin ve Ada'sının kurtuluşu için senelerce yok saydığı hayalet gözlerine ihtiyacı olan Cassandra'nın, hayaletlerini geri kazanmaktan, bir hayalet ordusu oluşturmaktan başka çaresi yoktur artık... Cassandra, onlarla işbirliği yapmaya, Ada'nın tarihinde önemli bir rol oynamaya hazırdır. Sandi Tan Siyah Ada İkinci Bölüm: Ziyaretçi Pdf E-kitap indir
Giderek yalnızlaşan, sevdikleri uğruna kendini feda eden Cassandra, hem kurtuluşu hem de laneti olan bu Ada'yı kurtarmak isterken, bir yandan da kaçmak için yanıp tutuşur. Ancak onu orada tutan hayaletlerden öte başka şeyler de vardır...
SİYAH ADA, okuyucuları, 1920'lerden İkinci Dünya Savaşı sırasındaki Japon işgaline ve Ada'nın radikal bir şekilde parıltılı, kozmopolit bir şehre dönüşümüne götüren nefes kesici bir destan.
Sayfa Sayısı: 344
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sandi Tan Siyah Ada İkinci Bölüm: Ziyaretçi Pdf E-kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın