Pdf Kitaplık

Simone Elkeles Kusursuz Kimya Pdf indir oku
Hemen İndir

Önyargılarla ve Yasaklarla Sınanan, Aykırı Bir Aşk MasalıBrittany Ellis görünüşte her şeye sahipti. Varlıklı bir aile, mükemmel bir sevgili ve 'doğru' bir arkadaş grubu. Ancak kimya dersinde, kasabanın 'yanlış' tarafında yaşayan çete üyesi Alex Fuentes'le laboratuvar partneri olmak zorunda kalınca, Brittany'nin kusursuz hayatı sarsılacaktı.Alex 'kötü' bir çocuktu ve üstelik bunun farkındaydı. Brittany'yi baştan çıkaracağına dair arkadaşlarıyla bahse girerken, genç kızın duyguları hiç de umrunda değildi. Simone ElkelesKusursuz Kimya Pdf indir
Eh, ben şanslı bir kızdım.
Bana bir kaşını kaldırarak baktı. Ben de aynısını tekrarladım. Montumu çıkardım, omuzlarımdan sıyırdım ve yere bıraktım. Sonra aramızdaki özel bir şaka gereği, dudağımın kenarını ısırdım ve saçlarımı bir şampuan reklamındaki bir model gibi salladım. Jason gülmemek için kendini zor tuttu ve başardı da. Ama ağzının kenarları bastırılmış bir gülümsemeyle kıvrılmıştı.
Ayakkabılarımızı ve çoraplarımızı çıkardık. Bacaklarımızı biraz ayırarak birbirimize baktık. İlk adımı atma konusunda birbirimize meydan okuyorduk. Sonunda pes ettim. Parmaklarım tişörtümün kenarını kavradı ve yavaş yavaş çıkarmaya başladı. JasonTn bakışları hemen kırmızı, önden kopçalı bir sutyenle örtülen göğüslerime odaklandı. Onu tekrar kızdırdım. Önce bir askıyı sonra diğerini indirdim. Kopçada tereddüt ettim. Sutyeni sadece ellerim tutsun diye kenarlardan bastırdım. Kenarları bir elimle tuttum ve kolumu askıdan çıkardım. Sonra kolları değiştirdim. Çabuk bir harekede sutyeni indirdim ve göğüslerimi ellerimle kapattım. Jason sesli bir şekilde inledi.
“Beni öldürüyorsunuz, İkizler.” Parmaklarımın arasından taşan tenime açgözlü bir şekilde bakarak bana doğru yaklaştı.
Olduğum yerde durdum, o yaklaşırken kafamı kaldırdım. “Sen şortunu indirince ben de ellerimi indireceğim.”
“Ama o zaman ben çıplak kalacağım, senin daha pantolonun
Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Simone Elkeles Kusursuz Kimya Pdf indir oku TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın