Pdf Kitaplık

Sorgu ve Yanıt Patrick Ness Kaos Yürüyüşü 2 Pdf indir
Hemen İndir

 

"Ne kadar muhteşem olduğunu anlamak için sadece ilk cümleyi okumanız yeterli…"
-Guardian-
"Daha iyi bir yaşam arzusuyla başka bir gezegende kolonileşen topluluğun bu sıradışı büyüme hikâyesi, umudun umutsuzluğun içinde nasıl hayat bulduğuna dair de ilginç şeyler söylüyor."

Sorgu ve Yanıt Patrick Ness Kaos Yürüyüşü 2 Pdf indir

"Satır ya da paragraf atlayıp bölüm sonunda ne olup bittiğini öğrendikten sonra tekrar kaldığım yere dönüp metni huzur içinde okumanın tadına varmayalı uzun zaman olmuştu."
Sorgu ve Yanıt Patrick Ness Kaos Yürüyüşü 2 Pdf indirLos Angeles’ta güzel bir geceydi... yıldızlar gökyüzünde ışıldıyor ve ılık bir rüzgâr, yasemin ve okaliptüs kokuları taşıyordu. Fakat flaşları maytap gibi patlayan fotoğrafçüan atlatmaya çalışarak 
ABD doğumlu, İngiliz gazeteci, yazar Patrick Ness tarafından kaleme alınan Kaos Yürüyüşü serisi, umutla umutsuzluğun, iyiyle kötünün, savaşla barışın iç içe geçtiği, egemen olma hırsının yol açtığı savaşların ve bombaların gölgesinde masum bir aşkın yeşerdiği nefes nefese okunacak güçlü bir distopya...
Oscar ödüllü senarist Charlie Kaufman'ın kaleme aldığı senaryoyla yakın bir gelecekte sinemaya da uyarlanacak olan Kaos Yürüyüşü üçlemesi, Carnegie Madalyası'nın yanı sıra; Guardian Edebiyat Ödülü, Costa Ödülü, Booktrust Gençlik Ödülü gibi birçok farklı ödülün sahibi. Genç yaşına rağmen edebiyat dünyasında kırılması güç rekorlar elde eden Patrick Ness, Carnegie Madalyası tarihi boyunca iki kez ödüllendirilen yedi yazardan ve iki yıl üst üste ödül kazanan iki yazardan biri olmaya hak kazanarak büyük bir başarıya imza atmıştır.
Sayfa Sayısı: 512
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: DeliDolu
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sorgu ve Yanıt Patrick Ness Kaos Yürüyüşü 2 Pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın