Pdf Kitaplık

Sözde Nişanlı - Nicole Byrd Pdf Kitap indir
Hemen İndir
Benim de. Ah, piç kurusu, bana gülüyordu. Ona gelip beni almaşım ben söylememiştim. Bir şekilde kendimi öykünün kötü kahramanı gibi hissetmem sağlanmıştı.
“En yüksek teklifi sunacak ahcı için ne tür bir James Bond aygıtı geliştirmişsen, onunla izimi sürmek zorunda değildin,” diye çıkıştım. Bana şaşkın ve yamlmıyorsam biraz da incinmiş gözlerle bakıyordu.
“Öncelikle, cep telefonlarının izini sürme teknolojisi internette mevcut. İkincisi, şirketim hiçbir takip cihazına yatırım yapmadığı gibi, üretmiyor da. Üçüncü olarak, eğer seni almaya gelmeseydim büyük olasılıkla bir fotoğrafçının yatağında uyamyor olacaktın ve hatırlayabildiğim kadarıyla onunla aşk yapmaya pek hevesli değildin.” Sesi iğneleyiciydi.
Aşk yapmak mı? Kafamı kaldrnp Christian’a baktım. İncinmiş gibi, gözlerinden alevler saçarak bana bakıyordu Dudağımı ısırmaya çalıştım, ama kıkırtımı bastırmayı başaramadım.
“Hangi Ortaçağ zamanından kaçtm? Kibar bir şövalye gibi konuşuyorsun.”
Ruh hah gözle görülür biçimde değişmişti. Gözleri yumuşadı, yüz ifadesi değişti ve dudaklarında belli belirsiz bir gülümseme belirdi.
“Anastasia, hiç sanmıyorum. Ama belki Kara Şövalye olabilir Gülümsemesi alaycıydı. Kafasını salladı. “Dün gece yemek yedin mi?” Ses tonu suçlayıcıydı. Kafamı salladım. Bu kez ne tür bir büyük kural ihlali yapmıştım acaba? Çenesi kasılsa da yüzü ifadesizliğim koruyordu.
“Bir şeyler yemelisin. O kadar kötü olman bu yüzdendi. Dürüst olmak gerekirse, içki içmenin bir numaralı kuralı bir şeyler yemektir.” Elini saçlarmın arasından geçirdi. Nedeninin çileden çıkması olduğunu biliyordum.
“Beni azarlamaya devam edecek misin?”
“Yaptığım bu mu?”
Sayfa Sayısı: 472
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sözde Nişanlı - Nicole Byrd Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın