Pdf Kitaplık

Stephen King Diriliş Pdf E-Kitap indir Oku
Hemen İndir

ALTIN KİTAPLAR 
Sizce hayatın “diğer” tarafında ne olabilir? New England’ın ufak bir kasabasında küçük bir çocuk ile kasabanın yeni rahibi arasında gizli bir takıntıyı temel alan derin bir bağ oluşur. Ancak, ailesinin başına korkunç bir felaket gelen genç rahip Tanrı’yı lanetleyerek kasabayı terk eder. Aradan yıllar geçer. Artık bir yetişkin olan küçük çocuk, parçası olduğu rock gruplarıyla bütün ülkeyi dolaşırken eski dostu ile tekrar karşılaşır ve bu karşılaşma şeytanın bile aklına gelmeyecek bir anlaşmayla perçinlenir... Elli yıllık bir dönemi anlatan ve Stephen King’in şimdiye dek yazdığı en dehşet verici sonla noktalanan Diriliş, King’in neden “dünya edebiyatının merkezinde olduğunu” (Margaret Atwood, New York Times) tartışma götürmez bir şekilde kanıtlayan eşsiz bir şaheser. Stephen King Diriliş Pdf E-Kitap indir
toparka giden kapılara yaklaşmıştık. Kapıyı tekmeleyip açmak için yavaşladım. Hemen basamaklardan indim. Sırt çantam karnıma doğru zıplıyordu, kitaplarım yaralarıma değiyor ve canımı yakıyordu ama umursamadım. Bacaklarını belime, kollarını boynuma dolamıştı. Nefesi saçlarıma vuruyordu, tatlı kahkahası kulaklarımdaydı.
Otoparkın yarısına kadar gelmiştim ki Becca kıpırdanmaya başladı. Durdum ve onu indirdim. Otoparkta hiç araba yoktu. Kafam karışmış bir halde çevreme bakındım. “Araban nerde?” Bir tutam saçını parmağına doladı. “Benim arabam yok.” Bunu çok dikkatli bir biçimde söylemişti. Bunu kabul ettiği için üzgündü ama bu üzüntüsünü belli etmemeye de kararlıydı.
“Ee eve nasıl gidiyorsun?” diye sordum.
“Ben muhtemelen şu an beni ön tarafta bekliyordun Annemle babam çalıştığı için beni okuldan o alıyor.”
“iyi de okulun ta öteki ucuna gitmemiz gerekecek. Niye bir şey söylemedin?”
Bana kuşkucu bir bakış fırlattı. “Denedim! Ama sen kadınını mağarasına götüren bir mağara adamı gibi aldın götürdün beni!”
Güldüm. “Yani kabul ediyorsun! Sen benim kadınımsın.” Belini kavradım ve onu kendime çektim. Boğuk, kaba bir ses çıkardım. “Ben Jason. Sen benim.”
Erimiş gibi görünüyordu. Bakışları irileşti, bulanıklaştı. Güneş ışığı altında parlayan kahve gibi koyu renk ve berraktı. “Peki. Ben Becca. Sen benim.” Neredeyse fısıldayarak söylemişti. Sanki kendi sözlerine inanamıyor gibiydi.
Midemin kasıldığını, kalbimin gümbür gümbür attığını hissettim. Dudakları aralıktı, bekliyordu. Kahretsin. Onu öpecektim, değil mi?
Aynen öyle.
Dikkatli ve yavaş bir şekilde dudaklarımı onunkilere doğru eğdim, geri çekilmesi için ona bolca zaman vermiştim. Tadı vanilyalı dudak koruyucuları gibiydi. Kokusuysa limon, kavun gibiydi. Ferahtı. Tanımlanamaz ve sarhoş edici bir yanı da vardı. Dudaklarımın karşısındaki dudakları yumuşak ve ıslaktı. Ama dakikalar geçtikçe ve öpüşme devam ettikçe dudakları hareket etmeye başladı, daha iyi uyum yakalamak için yer değiştirdi. Nefesimi ve benim vücudumun karşısındaki yumuşak, canlı vücudu dışında her şeyi kaybettim. Elleri, kısacık kesilmiş sarı saçlarıma uzanmak için omurgamdan yukarı doğru hareket ediyordu. Stephen King Diriliş Pdf E-Kitap indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Stephen King Diriliş Pdf E-Kitap indir Oku TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın