Pdf Kitaplık

Tehlikeli Aşk - Brenda Joyce pdf kitap indir
Hemen İndir
Utangaç bir şekilde gülümsedim. “Kekemelikten çok çektiğim için uzun zaman önce neyle mücadele ettiğimi bilmem gerektiğini düşündüm. Üniversitede konuşma terapisi eğitimi almayı planladım, araştırmacı olabilmek için de yüksek lisansımı bu alanda yapmak istiyorum. Çare bulmak mümkün olmazsa bile çocukların kekemeliği yenmesi için yeni yollar bulmalarına yardım etmek istiyorum.”
“Yani gerçekten de doktor olacaksın.” Tehlikeli Aşk - Brenda Joyce pdf kitap indir
Başımla onayladım. “Evet, kesinlikle. Konuşma terapistim Bayan Larson gibi olmak istediğime on bir yaşında karar verdim. O bana açıklayamayacağım kadar yardımcı oldu. Sadece akıcılık tekniklerinde değil, kendime güvenmeyi ve kekemeliğime rağmen kendimi sevmeyi öğrenmemde de faydası dokundu.” Duraksadım. Konuşmamın geri kalanını söyleyip söylememekte kararsızdım. Ama Jason’daki bir şey beni ona çekiyordu, ona güvenmemi sağlıyordu. “Düşüncelerimi açıklamak için yazmamı öneren kişi de Bayan Larson’dı.” Tehlikeli Aşk - Brenda Joyce pdf kitap indir Jason, “Ne yazıyorsun?” diye sordu.
Buklelerimden birini parmağıma dolayarak omuz silktim. “Sıradan şeyler. Düşündüklerimi, hissettiklerimi. Söyleyemediğim veya söylemeyeceğim şeyleri.”
“Kitap gibi mi? Yoksa şiir mi?” Tehlikeli Aşk - Brenda Joyce pdf kitap indir
Kıpırdandım. Nell şiirlerimden bir defter tuttuğumu biliyordu ama şiirlerimi o bile okumamıştı. Jason’ı daha doğru dürüst tanımıyordum ve bu olay gittikçe daha kişisel, zor bir hale dönüşüyordu. Güneşin aydınlattığı yeşimlere benzeyen parlak yeşil gözleri, beni delip geçiyor, sırlarımı, söylemeye hiç niyetimin olmadığı şeyleri benden çekip alıyordu. Tehlikeli Aşk - Brenda Joyce pdf kitap indir Kısık bir sesle, “Şiir,” dedim. “Ama kafiyeli değil. Çiçeklerle böceklerle ilgili Shakespeare soneleri gibi değil. Benimki biraz daha farklı. Sanırım buna serbest şiir diyebiliriz. Sadece içimden geçen sözcüklerin kâğıda aktarılışı diyebilirim.” Nell’e bile ne yazdığım konusunda bu kadar bilgi vermemiştim. Kalbim gümbürdüyordu. Midem bulanmıştı. Tehlikeli Aşk - Brenda Joyce pdf kitap indir
Jason sadece gülümsedi. “Bence çok iyiymiş. Keşke ben de yapabilsem. Şiir filan yazabilsem yani. Sözcüklerle aram iyi değildir, özellikle de yazıda. Düşünceleri kafamda toparlıyorum ama sonra bunları düşündüğüm şekilde kâğıda aktaramıyorum.” Peçetesini tabağına attı ve tabağı ittirdi. Bakışlarını benden bir an olsun ayırmamıştı. “Bir ara yazdıklarından bir tanesini okuyabilir miyim?
Tehlikeli Aşk - Brenda Joyce pdf kitap indir
Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Tehlikeli Aşk - Brenda Joyce pdf kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın