Pdf Kitaplık

Tehlikeli Aşk Brenda Joyce Yeni Tarama pdf indir
Hemen İndir

Bir Çingene'nin tehlikeli takıntısı...
Bir İngiliz'in tehlikeli arzusu...
Yasaklardan doğan tehlikeli bir aşk... Tehlikeli Aşk Brenda Joyce Yeni Tarama pdf indirKüçük yaşta Roman köklerinden koparılıp varlıklı ve güçlü bir asilzade olarak yetişen Vikont Emilian St Xavier, içindeki Çingene'yi bastırmakta ve hakkındaki dedikoduları umursamamaktadır. Ancak Romanlar, annesinin İngilizler tarafından öldürüldüğü haberiyle kasabaya gelince Emilian'ın dünyası yerle bir olur. Tehlikeli Aşk Brenda Joyce Yeni Tarama pdf indir
Nell çimin üstünde dengesini yitirince Colton’m eli onu yakaladı. Ona dokunmasını istemiyordum. O Kyle’a aitti. Yanımda duran Jason’dan yayılan öfkeyi sezebiliyordum. Onun da karmaşaya benzer bu duyguyu hissettiğini biliyordum.
Bir rahip anlamsız sözler söylerken Nell bir sandalyeye oturdu ve umursamaz bir biçimde boşluğa baktı. Biraz ağladım. Tıpkı Kyle’ın annesi, tıpkı Bayan Hawthorne gibi. Pek çok insan gibi. Nell hariç. Nell ağlamıyordu. Ağladığını da görmemiştim.
Sözler söylendiğinde, mezara bir çiçek fırlattı ve arkasını döndüğü gibi koştu. Yüksek topuklularının üstünde sendeleyince ayakkabılarını çıkardı. Açısını vücuduna doğru bastı-yordu. Onu kim takip etti? Colton. Fısıltılar duydum, insanlar benim düşündüğüm soruları soruyorlardı.
Şimdi önünde bir fincan kahveyle oturuyor, kahveyi yamuk kaşıkla karıştırıp duruyordu. Ann Arbor’da yemek yiyorduk.
Ödev ve derslerle boğulduğum için beni görmeye gelmişti. Bu sabah onu arayıp birkaç saatliğine benimle zaman geçirebilir mi diye sorduğumda kabul etmişti ama sesi soğuk ve bıkkındı.
Kahvemden bir yudum aldım ve Nell’in kahvesinin karamel renkli dalgalarını seyredişini izledim. “Nell? Biriyle görüştün mur
“Kiminle görüştüm mü?” Bana kısa bir an baktı ama sonra tekrar kahvesini karıştırmaya döndü. Parmaklarının uçları, güvercin grisi North Face ceketinin kollarından görünüyordu.
Omuz silktim. “Birisiyle işte. Bir... Terapist. Olanlarla ilgili.”
Kafasını salladı. Gevşek bir şekilde ördüğü saçlarının ucu omzunun üstünde sallanmıştı. “Hayır. Ben iyiyim.”
“Bence değilsin.”
En sonunda bakışlarımla buluştu. Neredeyse kızgındı. “Peki, tamam. Peki, nasıl olmam gerekiyor? Yaklaşık üç ay önce öldü. Onu seviyordum. Terapist ne yapacak? Benim hatam olmadığını mı söyleyecek? Kabullenme ve acının safhalarını mı anlatacak bana? Busaçmalıklara ihtiyacım yok. Becca.” Kafasını çevirdi ve pencereden dışarı, serin, kapalı ekim öğleden sonrasına baktı. “Ben sadece onu geri istiyorum.” Tehlikeli Aşk Brenda Joyce Yeni Tarama pdf indir
Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Tehlikeli Aşk Brenda Joyce Yeni Tarama pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın