Pdf Kitaplık

Terra Nostra - Carlos Fuentes pdf indir
Hemen İndir
Marslılar ve Venüslüler işgal etmedi dünyamızı, on beşinci yüzyıldan gelen sapkınlar ve keşişler, on altıncı yüzyıldan gelen fatihler ve ressamlar, on yedinci yüzyıldan gelen şairler ve müteşebbisler, on sekizinci yüzyıldan gelen filozoflar ve devrimciler, on dokuzuncu yüzyıldan gelen fahişeler ve sınıf atlayanlar: Geçmiş doldurdu bizim yerimizi… Peki ya sen, senin olan bir devirde mi yaşıyorsun, yoksa başka bir zamandan gelen bir hayalet misin?
Terra Nostra - Carlos Fuentes pdf indir
Carlos Fuentes Terra Nostra'da Akdeniz kültürünün binlerce senelik birikimi üzerinden Latin Amerika'nın köklerini yeniden yorumlar. Eski dünyanın yeni dünyayla buluştuğu, öykü içinde öykülerle günümüz dünyasına ışık tutar.
Terra Nostra - Carlos Fuentes pdf indir
Terra Nostra, geçmişin kâbuslarından silkinerek geleceğin hayallerine kavuşmaya çabalayan iktidar sahiplerini imanla ve toplumla hesaplaştıran bir başyapıt.
Terra Nostra - Carlos Fuentes pdf indir
Becca yi iki ayda ancak iki kez görebilmiştim. Bunlar da okuldaki kısa bakışmalardı. Bu dönem ortak dersimiz yoktu. Öğle saatlerimiz de farklıydı. Ekimin ortasında bir cuma günü, antrenmana gitmeden hemen önce dolabımın önünde beni yakaladı. Dışarısı soğuktu. Bu yüzden uzun, mavi bir pamuklu etek, beyaz bir Terra Nostra - Carlos Fuentes pdf indir V yaka tişört ve bir süveter giymişti. Kıyafetleri, vücut hatlarını alenen belli etmeyecek şekildeydi. Bu bana çok seksi geliyordu. Başka bir kız olsa kendisini göstermek için destekleyici bir sutyen ve açık yakalı tişört giyerdi. Bayağı görünmeden seksi olabilmek bir klas ve stil gerektiriyordu. Becca giydiği her şeyle bunu fazlasıyla başarıyordu. Terra Nostra - Carlos Fuentes pdf indir “Selam, Jason.” Yanımdaki dolaba, sadece birkaç santim uzağıma yaslandı. O kadar yakındı ki saçındaki şampuanın ve vücut losyonunun kokusunu alabiliyordum.
Yüzümü boynuna gömüp kokusunu içime çekmek, yüzümü saçlarına gömmek istiyordum. Ama yapmadım çünkü bütün bunlar oyunun bu aşaması için biraz fazla olabilirdi. Tarih kitabımı sırt çantama attım ve fermuarı çektim. Çantayı omzuma attıktan sonra dolaba yaslandım ve Becca’ya baktım. Terra Nostra - Carlos Fuentes pdf indir “Selam, Becca.” Bir ayağımı ötekinin üstüne attım ve kollarımı göğsümde kavuşturdum. Bakışları kollarımı takip edip pazularımın şişkinliğine takılınca kendimle gurur duydum. Gördükleri hoşuna gitmişti. Bu da bugün fazladan ağırlık çalışacağım anlamına geliyordu.
“Seninle görüşmeye fırsat bulamadığım için üzgünüm. Peder bana ceza verdi de.” Buklelerinden birini eline aldı ve oynamaya başladı. Terra Nostra - Carlos Fuentes pdf indir Rahatsız bir yüz ifadesi takındım. “Seni gerçekten çok sıkıyor, değil mi? Çok kötü.
Sayfa Sayısı: 1088
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Terra Nostra - Carlos Fuentes pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın