Pdf Kitaplık

Yanılmak Güzeldir - Wendelin Vandraanen pdf indir
Hemen İndir
Yanılmak Güzeldir - Wendelin Vandraanen pdf indir

Yanılmak Güzeldir, iki anlatıcılı bir aşk romanıdır. Julie, Bryce'ı ilk gördüğünde ona tutulur. Bryce, Julie'yi ilk gördüğündeyse ondan kaçar. Bu olay ikinci sınıftayken olur ama yedinci sınıfa gelene kadar pek fazla bir şey değişmeyecektir.

Yanılmak Güzeldir - Wendelin Vandraanen pdf indir
Julie der ki; "Benim Bryce'ım. Hâlâ ona verdiğim ilk öpücüğümle dolaşıyor."
Bryce der ki; "Stratejik olarak ondan kaçınmaya ve sosyal olarak huzursuzluk duymaya başlayalı altı yıl oluyor."
Yanılmak Güzeldir - Wendelin Vandraanen pdf indir
Ancak sekizinci sınıfa geldiklerinde her şey alt üst olur. Bryce, Julie'nin göründüğünden daha karmaşık biri olduğunu düşünmeye başlarken, Julie de Bryce'ın göründüğü gibi biri olmadığını düşünmeye başlayacaktır.
Yanılmak Güzeldir - Wendelin Vandraanen pdf indir
Bu iki gencin parlayan her şeyin altın olmadığını anlamayı başarıp bir araya nasıl gelecekleri konusu, ortaya komik ve dokunaklı bir aşk romanı çıkarıyor.
Yanılmak Güzeldir - Wendelin Vandraanen pdf indir
"Bu olağanüstü kitaba, gözü pek kahramanı Julie'ye ve harikulade sonuna hayran olduk."
Ve evet, kayıtlara geçsin diye söylüyorum. Tanrı’nın belası üç dil biliyorum.” Ağzımdan çıkan kötü sözleri duyunca Jason’ın gözleri kocaman açıldı. Belli ki bu onu şaşırtmıştı. “Ve evet, bu üç dilde de küfür edebiliyorum ve ediyorum. Sessiz biri olmam ve kekelemem küfür etmeyi sevmediğim anlamına gelmiyor.” Jason kaşlarını çatarak baktı. “Benim şaşırma sebebim bu değildi. Sen... Melek gibi görünüyorsun. Hiç de küfür edecek birine benzemiyorsun yani. Edemeyecek biri demiyorum bak. Etmeyecek biri. Aslına bakarsan senin hakkında böyle düşünebileceğimi düşündüğün için biraz alındım.” Yanılmak Güzeldir - Wendelin Vandraanen pdf indir
Söylediğimden utanarak kızardım. “Özür dilerim. Kötü bir varsayımdı. Çoğu insan böyle düşünüyor da. Beni konuşurken pek duymuyorlar. Duydukları zamanlar da genelde üzgün olduğum ve kekelediğim zamanlar. Bu yüzden 4,0 not ortalamama, üç dil konuşabilmeme ve şimdiden üniversite kredim olmasına rağmen aptal filan olduğumu sanıyorlar.” Yanılmak Güzeldir - Wendelin Vandraanen pdf indir
Jason yine bakakaldı. “Üniversite kredisi mi? O nasıl oluyor?” Elimle geçiştirir gibi salladım. “AP kursları1 ile. Alem, sınıf atlamak yerine yaşıtlarımla aynı sınıfta kalmamı sağladılar ama okul yönetimiyle bir program yaptılar. Bütün ileri seviye derslerini alıyorum. Şu an son sınıftan bir edebiyat dersi alıyorum. Bu da üniversite için kredi olarak sayılıyor. Ayrıca buradaki üniversitede de ortak eğitim alıyorum. Her salı sabahı bizim okula değil de oraya gidiyorum ve bir derse giriyorum. Çok karışık ve anlatması da sıkıcı. Zaten bütün bunlar bir sürü ödev anlamına geliyor.”
Yanılmak Güzeldir - Wendelin Vandraanen pdf indir
"Çok güzel, neşeli bir roman."
Library Talk(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Yanılmak Güzeldir - Wendelin Vandraanen pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın