Pdf Kitaplık

Bridget Asher Kocamın Sevgilileri pdf indir
Hemen İndir
Lucy yakışıklı ve çapkın kocasının ölüm döşeğinde olduğunu öğrenince evine döner, kocasının kara kaplı defterini açar ve bu süreci tek başına atlatmamaya karar verir. Artie'nin iyi gününde yanında olan eski sevgililer, zor zamanları da onunla paylaşmalıdır değil mi? Ancak telefon numaralarını tek tek çevirip bu kadınları son bir ziyarete davet ederken hiçbirinin gelmeyeceğinden de emindir aslında.Ama gelirler... Bridget Asher Kocamın Sevgilileri pdf indir  Seninle evlenirsem çok şanslı sayılacağımı söyledi. Ben de ikna oldum. Ne de olsa, bunun anlaşmalı bir evlilik olduğunu ikimiz de biliyoruz. En iyi evlilikler bile daha azı üzerine kurulmuştur.” Georgiana dikkatini tekrar ona verdi. “Sonra, tuhaf bir şey oldu.”
“Ne oldu?” Hayatı bu sözlere bağlıymışçasına çaresizce onları duymayı bekliyordu.
“Onu ne kadar çok sevdiğini gördüm.”
Telaşlandı. “Ne demek istediğini anlamadım?” Langley gülümsedi. “Endişelenme. Hepimizin sırları var. Ve burada pantolonla dikilmediğinde kim olduğunu düşününce, sen de benimkini biliyor olmalısın.”
Eskiden olsa, bu sırrı ona karşı kullanırdı. Vikontu tehdit eder, istediğini elde edene dek onu yönlendirirdi. Ama Chase artık o kadar acımasız değildi. Özellikle de şimdi, Georgiana ona ihtiyaç duyarken. “Ve çaresizce istediğin bir şeye asla ulaşamayacağım bilmenin üzüntüsünü biliyorum.”
Gözyaşları yeniden akmaya başladı.
“Ne istiyorsun, leydim?” diye sordu.
“Önemi yok,” diye yanıt verdi, sözcükler birer fısıltıdan ibaretti.
“İşte anlayamadığım kısım bu. Neden kendini mutluluktan yoksun bırakıyorsun?”
Açıklamaya çalışarak, “O kadar da değil,” dedi. “Kendimi yoksun bırakmıyorum. Sadece kızımın hiçbir şeyden yoksun kalmaması için üzerime düşeni yapıyorum. Her istediğine sahip olabilmesi için.”
Langley’in kusursuz yüzünde anlayan bir ifade belirdi ama o bir şey diyemeden, başka bir ses duyuldu. “O halde neden bana ne istediğimi sormuyorsun?”
Georgiana arkasına dönünce, Caroline’ı yemek odasının kapı aralığında, yüzünde ciddi bir ifadeyle dururken gördü. “Haydi,” dedi kızı.  Bridget Asher Kocamın Sevgilileri pdf indir
Sayfa Sayısı: 248
Baskı Yılı: 2008
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Bridget Asher Kocamın Sevgilileri pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın