Pdf Kitaplık

Chelsea Fine ikilem Avolon’un Okçuları 2 pdf indir
Hemen İndir


Nefes nefese bir halde güldüm. “Dün aldım. Victorias Secret’ta indirim vardı da aldım birkaç tane.” Sırtımı yay gibi gerdim, göğsümü öne doğru eğdim ve sırtımı geriye doğru çıkardım. Bir ayağımı öne attım, diğerini esnettim. Bu bana çok saçma gelen bir poz olsa da belli ki Jasohı deli etmişti. Göğsünden gelen inlemeyle ellerinin bacaklarımı ve kalçamı avuçlayışına bakacak olursak gördüklerini beğenmişti. “Çok fazla yer örttükleri söylenemez, değil mi?”
“Çok nnu? Hiçbir şey örtmüyorlar ki. Kalçan olduğu gibi meydanda.” Chelsea Fine ikilem Avolon’un Okçuları 2 pdf indir İç geçirdim. “Hayır, lezbiyen değil. Hatta önüne gelen herkesle yattığını söyleyebilirim. Her gece odaya başka biriyle geliyor ve ben odada olsam da olmasam da sevişiyorlar. Hatta bazen üstlerine battaniye çekme zahmetine bile girmiyorlar. İğrenç.” Aklıma gelen düşünceyle kafamı çevirdim. “Erkeklerin iki kızın sevişmesi fikriyle tahrik olduğunu sanırdım?”
Jason tangamm ipini işaretparmağıyla çekti, aşağı indirdi ve çıkardı. Sonra burnuna tuttu ve kokladı. Bu hareketi beni şaşırtmıştı. Erkekliğini kalçamın yanakları arasına koyarken, “Daha çok görsel bir şey sanırım,” dedi. Ellerini belimin çevresinde gezdiriyor, kalça kemiklerimi kavrıyordu. “Eminim çoğu erkeği tahrik eden iki kadının sevişmesi değildir. Yani oradaki homoseksüellik değildir. Daha çok iki çıplak kadının bir aradaki görüntüsü, bütün o kıvrımlarıyla filan. Anlatabildim mi? Ve hayır, seni başka bir kadınla izlemek beni tahrik etmez. En az başka bir erkekle olacağın kadar sahiplenici ve kıskancım bu konuda.”
“Bunu bilmek güzel,” diye soludum.
Parmakları, bacaklarımın birleştiği yere doğru ilerliyordu. Kendimi tutmaya, bacaklarımı ayırıp bana dokunması için yalvarmamaya çalışıyordum. Bunların yerine, sırtımı ona doğru yasladım ve sert erkekliğine sürtündüm. İstiyordum ama pes etmeyecektim. Önce onun pes etmesi gerekiyordu, yoksa hiç susmayacaktım.
Hâlâ meme uçlarımı parmaklarımla kapatıyordum. Jason ellerimi çekmeye çalıştı. “Hayır, serseri. Kuralları biliyorsun. İç çamaşırını çıkarırsan dokunabilirsin.”
Sayfa Sayısı: 472
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Chelsea Fine ikilem Avolon’un Okçuları 2 pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın