Pdf Kitaplık

Don Winslow Satori pdf indir oku
Hemen İndir

Satori, Trevanian'ın çoksatan kitabı Şibumi'nin kahramanı Nicholai Hel'in Şibumi'de konu edilen dönemden önceki hayatını anlatır. Don Winslow Satori pdf indir okuBir zamanlar bir grup arkadaşıyla 'yutarcasına okuduğu' Şibumi romanının yazarı hayranı olduğu Trevanian'ın ajansından artık hayatta olmayan gizemli yazarın yerine geçme önerisi alınca çok şaşırır. Açıkça 'Yeni Trevanian olmaya ne dersin?' diye sorulur kendisine. Güç ama onur verici ve keyifli olacağını düşündüğü öneriyi kabul eder. Ortaya elinizdeki SATORI romanı çıkar. Don Winslow kitabı yazma sürecini romandan önceki 'Yazarın Notu' bölümünde ayrıntılarıyla anlatıyor. Don Winslow Satori pdf indir okuŞibumi okurlarının en çok merak ettiği, II.Dünya Savaşı sonrası Japonya'da Nicholai Hel'in tutuklanmasıyla emekli olup Bask Bölgesi'nde Etchebar Şatosu'na yerleşmesi arasındaki geçen zaman aralığıdır.
Yazar Trevanian vari bir akıcılıkla tam da o dönemi anlatıyor. Don Winslow Satori pdf indir oku
Kısır uzaktan kuzenlere lanet olsun,” dedi, sözcükler ağzından çıktıktan sonra dudaklarını kapatan eli çok geç kalmıştı.
Langley, yakınlarda dans edenlerin dikkatini çekecek kadar yüksek sesle güldü. “Göründüğünüzden çok daha fazlasısınız, Leydi Georgiana.”
Georgiana, ofisindeki dosyayı düşündü. Vikontu kazanmak için içindekileri kullanma fikri suçluluk duymasına neden oluyor, suçluluk duygusundan da hoşlanmıyordu. “Sizin gibi, lordum.”
Vikont sessizleşti. Georgiana, adamın ima ettiği şeyi anlayıp anlamadığını merak etti. Bildiğini anlamış mıydı? Gerekirse ona karşı kullanmaktan çekinmeyeceğini anlamış mıydı?
Bakışları West’e kaydı. Hâlâ aynı yerinde duruyordu ama bu kez yanında biri vardı.
Tremley. Don Winslow Satori pdf indir oku
Bir hafta önce olsa, ikisinin sohbeti pek ilgisini çekmezdi, fark etmezdi bile. Şimdi fark ediyordu. Tremley’in gözlerine ulaşmayan sinsi gülümsemesini; West’in tuhaf bir şekilde gergin, huzursuz duruşunu.
West’e Tremley’in dosyasını borçluydu. Karısının paylaştığı bilgilerle dolu olan dosyayı. Onları böyle birlikte görünce, aralarındaki ilişkiyi merak etti. West neden kontla ilgileniyordu? Kontun sırlarını nasıl bilebilmişti? Don Winslow Satori pdf indir oku
Onları izledikçe huzursuz oldu. Dansta bir dönüş yapmaları gerekince, içinde bulundukları dünyaya öfke duyarak soluğunu verdi. Merakını gidermek yerine geleneklere uygun davranmak zorundaydı.
Odanın köşesine gelmişlerdi. Kalabalık balkona açılan kapının hemen yalımdaydılar. Langley ona baktı. “Biraz hava almaya ne dersiniz?”
Langley sarhoş olduğunu fark etmiş olmalıydı. Don Winslow Satori pdf indir oku
Bu, iyi bir şey olabilirdi. Dışarı çıkmak, dikkatini Duncan West’ten uzaklaştırabilirdi ve dikkatini ondan uzaklaştırabilecek her şey iyi bir şeydi.
Langley onu balkonun köşesine doğru yönlendirdi, yalnız duran bir kadının yanından geçtiler. Leydi Mary AsheholIow’u tanımıştı. Don Winslow Satori pdf indir oku
Sayfa Sayısı: 462
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: E Yayınları
 
 
 
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Don Winslow Satori pdf indir oku TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın