Pdf Kitaplık

Galileo'nun Buyruğu Edmund Blair Bolles pdf indir
Hemen İndir
Edmund Blair Bolles imzasına sahip, düşünmek, üretmek ve saygı duymak adına oldukça nitelikli bir araştırmanın/derlemenin ürünü bir popüler bilim kitabı Galileo’nun buyruğu.
Kitabın isminin Galileo’nun buyruğu olmasının sebebi, Galileo’nun buyruk olarak alınabilecek tek şeyin bilimde saklı olduğunu düşünmesi ve yalnız bilimin argümanlarına riayet edecek bir insanlığın bizleri düzlüğe taşıyacağını öngörmesi… Galileo'nun Buyruğu Edmund Blair Bolles pdf indir
Aralarından en popüler olanı, Skandal Sayfası, o dillere destan karikatürü basmıştı. Üzerinde onu örtecek sadece saçları olan Georgiana, bir atın üstündeydi; kucağında, kundağa sarılı bir kız bebek tutuyordu. Biraz Leydi Godiva2, biraz Bakire Meryem gibi tasvir edilmişti. Kibir Dükü yan tarafta, yüzünde dehşete kapılmış bir ifadeyle onu izliyordu.
Georgiana, karikatürü görmezden gelmeyi yeğlemişti. Londra’nın yarısını Hyde Park’a döken o sıcak güne kadar... Bir hafta kadar önceydi. Caroline at binmek için yalvarmış; Georgiana, isteksiz olsa da kızını eğlendirmek için işini bırakıp ona katılmıştı. İlk kez insan içine çıkmıyorlardı ama karikatür yayınlandıktan sonra, birlikte ilk dışarı çıkışlarıydı. Ve Caroline bakışları fark etmişti.
Serpentine’e bakan bir tepede atlarından inip atlarını gölün kıyısına doğru ilerlettiler. Kışın bitmesine az zaman kala göl, gri ve bulanık görünüyordu. Gölün kıyısında duran bir grup kızın önünden geçtiler. Kızlar Caroline’in yaşlarındaydı. Gruptan fısıldaşmalar, iğneli sözler yükseliyordu. Georgiana bunun gibi kızlarla, bu gruptan iyi bir şey çıkmayacağını bilecek kadar çok karşılaşmıştı.
Ama Caroline’in genç yüzünün umutla parladığını görünce, onu çekip götürmeye yüreği el vermedi. Oysa kızını çaresizce uzaklaştırmak istiyordu.
Caroline, onların farkında değilmiş gibi yaparak kızlara yaklaştı. Sanki onların yanma gitmeyi planlamıyormuş gibi. Nasıl oluyordu da tüm kızlar bu hareketi bilebiliyor
du? Hem umut hem korkuyla sakince sokulmayı? Fark edilmek için sessiz isteği?
Gençliğin ve aptallığın verdiği cesaretin bir mucizesi...
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Galileo'nun Buyruğu Edmund Blair Bolles pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın