Pdf Kitaplık

Gönülçelen - Brenda Joyce Pdf indir
Hemen İndir
Acımasız bir savaşçı arzularına ne kadar karşı koyabilir? Bronz teni ve masmavi gözleriyle bir ilahı andıran Amansız Rolfe, Normandiya Kralı William'a hizmetlerinin karşılığında Aelfgar Kalesi'ni almak ve Leydi Alice'le evlenmek üzeredir. Fransa'da cesaretiyle ünlenen savaşçı, İngiltere'deyse bir o kadar nefret odağı olmuştur. Ancak yeni bölgesini ele geçirir geçirmez ilk işi, cazibesi ve canlılığıyla genç adamı vatana ihanetin eşiğine getiren Sakson güzeli Ceidre'yı ehlileştirmek olacaktır… Gönülçelen - Brenda Joyce Pdf indir Asi bir kadın can düşmanını baştan çıkarmaya nereden başlar? Gizemli ve baştan çıkarıcı Ceidre, üvey ablası Alice gibi bir leydi değildir; aksine, soylu üvey ağabeylerinin Sakson isyanını destekleyen bir casustur. Yasak arzularını ateşleyen Amansız Rolfe'a boyun eğmeyi reddeden genç kadın, kibirli savaşçının arzu dolu dokunuşlarına karşı koymaya çalışsa da kendini İngiltere'nin, hatta kralların kaderini değiştirebilecek çok tehlikeli ve şehvet dolu bir oyunun içinde bulacaktır…Savaşın tüm acımasızlığında imkânsız aşklara yer var mıdır? "Muhteşem bir romans; güçlü, tutkulu ve yoğun duygularla dolu… Karmaşık olay örgüsü, yakıcı şehveti, tarihsel tutarlılığı ve gösterişli, güçlü karakterleriyle Brenda Joyce hayranlarını kesinlikle tatmin edecek." Gönülçelen - Brenda Joyce Pdf indir
Dudakları dudaklarımdan bir an bile ayrılmıyordu. Bacaklarımı sımsıkı birbirine bastırmıştım- Parmakları bacaklarımla kalçam arasındaki boşluğa doğru ilerlemeye başlayınca farkında olmadan bacaklarımı daha da sıktım. Eli bacaklarıma doğru ilerledi, uyluk kasımın üstünden dizime geçti. Sonra bacaklarımın arasından yukarı doğru yavaş yavaş ilerlemeye başladı. Geçtiği yerlerde ateş yanıyordu sanki. Dokunuşu yukarı, daha da yakına çıkarken bacaklarımı gevşetmeye çalıştım. Dokunuşunu aklıma getirdim ve şüphelerimi bir kenara bıraktım. Ona dokundum, teninin sıcaklığında, kaslarının sertliğinde kendimi kaybetmeme, ellerimin altındaki vücudunun tadını çıkarmama izin verdim. Ulaşabildiğim her yerine dokundum. Orası hariç. Bir yatakta uzanırken, çıplak vücudumun üstünde onun çıplak vücudu... Seksin bu kadar yakın olması bunaltıcıydı. Birden hazır olup olmadığımdan yine emin olamamıştım. Ama dokunuşunu durdurmak istemedim. İşaret ve ortaparmağmın nasır tutmuş uçları, bacaklarımın birleştiği kavşaktaydı. Nefes nefese bir halde titriyordum. Bacaklatımı o kadar sıkıyordum ki bana düzgün bir şekilde dokunamayacağını biliyordum. Ya bacaklarımı gevşetecektim ya da bu işe bir dur diyecektim.
“Emin misin. Becca? İstersen durabiliriz.” Sesi kulağımın dibinde ve alçaktı.
Bir şekilde bu endişeli, hassas sözcükleri benim bunu yapma konusunda emin olmamı sağladı. Onu hayal kırıldığına uğratmak istemiyordum. Bunu istemediğimi düşünmesini istemiyordum. Yüzde yüz emin değildim ama neredeyse emindim. Bu da yeterliydi.
Önce dizlerimi, sonra kalçalarımı esnettim. Onun yeşil gözleri hassas ve aşkla doluydu. Kaslarımı gevşemeye zorladım ama bütün vücudumun gergin ve kaskatı olduğunu fark ettim. Vücutlarımızın arasında duran elim bile yumruk halindeydi.
“Eminim. Sadece... Gerginim,” dedim.
Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Gönülçelen - Brenda Joyce Pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın