Pdf Kitaplık

Michelle Paver Tanrılar ve Savaşçılar Pdf Kitap indir
Hemen İndir
Hylas anlayamıyordu.
Önceki gece o ve kız kardeşi Issi, mağaranın aşağısında kamp kurmuşlardı. Şimdiyse kız kardeşi kayıptı, köpeği öldürülmüştü ve Hylas hayatı pahasına kaçmak zorundaydı.Gizemli kara savaşçılar Hylas'ı öldürmek istiyordu. O ise nedenini bilmiyordu. Kaçmalı ve kız kardeşini bir an önce bulmalıydı. Michelle Paver Tanrılar ve Savaşçılar Pdf Kitap indirYolculuğu hiç bilmediği topraklardan denizlere kadar uzandı. Tek arkadaşıysa Yüksek Rahibe'nın kızı Pirra ile Ruh adında bir yunustu.
Ondan değil.” Gözyaşları yine akmaya başlamıştı, durduramıyordu.
Son kırk sekiz saatte ona hangi kahrolası şey olmuştu böyle?
Langley gülümsedi. “Ah, şey, bazı kadınların evlilik önerisi karşısında gözyaşlarını tutamadıklarını duymuştum. Ama bu çoğunlukla mutluluktan olur, değil mi? Bir kadın değilim, evlilik önerisi konusunda uzman da sayılmam...” Sustu.
Georgiana, bu sözlere güldü, gözlerindeki yaşları sildi. “Seni temin ederim lordum, ben de evlilik önerisi konusunda uzman değilim. Hatta bu yüzden bu karmaşanın içindeyiz, hatırla.”
Langley kollarını açıp yeri işaret edene dek, bir süre sessiz kaldılar. “O halde, diz çökeyim mi?”
Başını iki yana salladı. “Ah, diz çökmemeni dilerim.” Duraksadı. “Üzgünüm. İşleri daha da karmaşık hale getiriyordum.”
“Biliyorsun, öyle yaptığını düşünmüyorum,” dedi yumuşak bir sesle ve Georgiana’nın yanına gitti. “Bence sadece bugün sana evlenme önerenin ben olmamı istemiyorsun.”
“Bu doğru değil,” diye yalan söyledi. Oysa onu daha uzun, daha sarışın ve daha kusursuz bir adam olarak hayal ediyordu.
“Bence öyle. Hatta bu öneriyi başka bir adamın yapmasını istiyorsun. Benden çok farklı bir adamın. Unvanı olmayan. Zeki birinin.” Georgiana’nm bakışları ona dikildi. Nasıl biliyordu? Langley, ayaklarının üzerinde sallandı. “Anlayamadığım şeyse, ona sahip olabilecekken neden benimle yetindiğin.”
Georgiana, buna ne karşılık vereceğini bilemedi. İşleri gerçekten karmaşıklaştırıyordu. “Seninle evlenme şansına erişmek yetinmek değildir, lordum.”
Langley gülümsedi. “Elbette öyle. Ben Duncan West değilim.”
Yalan söylemek ya da anlamazlıktan gelmek işe yaramayacaktı. Zaten saygısını kazanmış bu adama yalan söyleyemeyecekti. “Nasıl bildin?”
“Aynı kulübe üyeyiz. Bana geldi. Seninle evlenmemi söyledi.” Georgiana bakışlarını kaçırdı, isteseydi bile din-lememezlik edemezdi.
Sayfa Sayısı: 310
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Michelle Paver Tanrılar ve Savaşçılar Pdf Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın