Pdf Kitaplık

Seninle Ya da Sensiz - Mary Wine pdf indir
Hemen İndir
Bir İskoç kadınına istemediği bir şeyi yaptırmak, bir İskoç erkeğini ise istediği şeyden vazgeçirmek imkânsızdır.

İstediği tek şey, sözünü geçirebileceği bir kadındı. Seninle Ya da Sensiz - Mary Wine pdf indir

Connor Lindsey, egemenliğini büyük zorlukların üstesinden gelerek sağlamış bir İskoç lorduydu. İhtiyacı olan tek şey sağlam bir evlilik ve topraklarını bırakacağı güçlü varislerdi.

Öylesine özgür bir ruhu vardı ki, onu kontrol altında tutmak imkânsızdı. Seninle Ya da Sensiz - Mary Wine pdf indir

Brina Chattan, onu istemediği bir şey yapmaya zorlayacak tüm geleneklere karşı gelebilecek kadar cesur bir kadındı. Evlenmek ise kesinlikle planları arasında yer almıyordu. Güçlü bir İskoç lordu tarafından alıkonuldu diye bu fikrinden vazgeçecek değildi elbette.

Connor, Brina'nın evleneceği kadın olmasına karar vermişti. Brina ise kendisini yok sayan kurallara ve Connor'a karşı gelmek için harekete geçmeye hazırdı. İkisi de istediğini almaya bu kadar kararlıyken, kazanan kim olacaktı? West, onu bir süre izledi. Küçük alandaki hava akımı değişmişti sanki. “Ne istiyorsunuz, Anna?” Seninle Ya da Sensiz - Mary Wine pdf indir
Sahte adına yapılan vurguyu hayal mi etmişti? Görmezden geldi. “Ödemeyi bana yapmayacaksınız,” dedi. En baştan çıkarıcı silahlarını ortaya çıkarmıştı. Duvara yaslandı, göğüslerini öne çıkardı ve adama boyalı kirpiklerinin arasından baktı. “Bana zaten fazlasıyla cömert davrandınız. Pottle’ın elinden kurtardınız.” Dudaklarını bükerek en ayartıcı tavrını takındı. “Ben çok şanslı bir kadınım.”
West’in bakışları tam da beklediği gibi dudaklarına kaydı, sonra giysisinin yakasına düştü. “Zincirin ucunda ne var?” Seninle Ya da Sensiz - Mary Wine pdf indir
Giysisinin altına, göğüslerinin arasına kadar uzanan bir gümüş zincir vardı. Ucunda, o an içinde Caroline’m uyuduğu Chase’in süitinin ve kulübün üst katlarına açılan kapının anahtarı vardı. Gülümsedi. “Sırlarım...”
West’in dudağının bir köşesi yukarı kalktı. “Epey çoktur, kuşkusuz.”
Georgiana adama uzandı, parmakları paltosunun yakasında gezindi. “Size nasıl teşekkür edebilirim. Bay West? Bu büyük kahramanlığınız için?” Seninle Ya da Sensiz - Mary Wine pdf indir
West eğilince, Georgiana tüyü düşündü. Adamın saçından çaldığı o tüyü. Hâlâ cebinde olup olmadığını merak etti. Paltosunun içine uzansa, elini sıcak göğsünde gezdir-se, tüyü arasa West ne yapardı?
West, düşüncelerini böldü. “Bu gece bir kadınla tanıştım.” Soluğu kesildi. Fark etmemiş olması için dua etti. “Kıskanmalı mıyım?” diye takıldı.
“Belki de,” dedi. “Georgiana Pearson, oldukça masum görünüyor. Beyaz ipekler ve korkular içinde.”
"Georgiana Pearson mı?” Adı sahte bir şaşkınlıkla söylemişti. West onaylayınca, duvardan doğruldu. “Sizi temin ederim, o kadın hiç de korkak değil.” Seninle Ya da Sensiz - Mary Wine pdf indir
West öne adım attı, onu sıkıştırdı. “Yanlış. Hem de öyle çok korkuyor ki...”

Sayfa Sayısı: 275
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Seninle Ya da Sensiz - Mary Wine pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın