Pdf Kitaplık

Arzulanmış – Morgan Rice Vampir Mektupları 5 pdf indir
Hemen İndir

Arzulanmış – Morgan Rice (Vampir Mektupları #5)


Vampir Günlükleri Serisi'nin beşinci kitabı olan Arzulanmış'ta, Caitlin Paine bir kez daha zamanda yolculuk ettiğini fark ederek uyanıyor. Bu kez kendini 18. yüzyıl Paris'inde bolluğun, ferahın, kral ve kraliçelerin ama aynı zamanda da devrimin tam ortasında buluyor.
Gerçek aşkı Caleb ile yeniden kavuştuktan sonra, ikilimiz hiçbir zaman sahip olamadıkları romantik, sessiz, sakin anları elde ediyorlar. Paris'in romantik köşelerini gezerek, aşklarını büyüterek huzurla dolu bir zaman geçiriyorlar. Caitlin, Caleb ile birlikte yaşamak ve anın tadını çıkarabilmek adına babasını bulmak için başladığı arayıştan vazgeçmeye karar veriyor. Caleb de onu alıp okyanusun hemen yanındaki, Orta Çağ'dan kalma kalesine götürüyor. Caitlin, hayatında hiç olmadığı kadar mutlu hissediyor kendini. Ama sahip oldukları bu huzurlu zaman sonsuza kadar sürmüyor.
Dikiş kutusuyla merdivenlerden aşağı inerken giriş holünden gelen alçak sesleri duyunca basamaklarda duraksadı. Kelimeleri anlayamasa bile kesin bir talep tonlaması duydu. Hizmetçinin farklı görüşteki direnişinin hiçbir etkisi olmadığını anladı. Kâhya Falkner çağırıldı. Kararlı ve sessiz gücün karşısında evin kuvvet birlikleri geri çekildi.
Alexia’mn içine uğursuz bir his doğdu. Benjamin’le ilgili konuşmak için o adam eve geldiğinde de böyle olmuştu. Bu hissi, uyarısını görmezden gelemeyecek kadar çok tecrübe etmişti. Kötü haberler dünyayı bir anda değiştirir. Havayı değiştirir. Bir insanın kalbi, aynı bir atın yaklaşan fırtınayı sezmesi gibi yaklaşan kederi sezer.
Alexia kıpırdayamıyordu. Öğlenin ilk güneş ışıklarında kuzenlerine katılmak için dikiş kutusunu bahçeye götürmek aklından uçuverdi.
Ona doğru gelen bacakları gördü. Siyah pantolon ve kaliteli botlar içinde uzun bacaklar. Merdivene doğru kâhyayı takip ediyorlardı. Falkner’ın yüzünde, bir kraldan talimat almış bir hizmetkâr ifadesi vardı.
Ziyaretçinin gövdesi belirdi, sonra omuzları ve koyu renk saçları. Birinin onu gözlediğini hissetmiş gibi başını kaldırıp onun olduğu noktaya baktı.
Alexia, Falkner’ın teslimiyetini hemen anladı. Ziyaretçinin duruşu, yüzü ve tavrı, onun yüksek mevkiini bilmeyen birini bile sindirebilirdi. Sanki bu sabah fırçaların yerini unutmuş gibi asi ve koyu renk saçlar, güçlü, keskin yüz hatlarından oluşan bir yüzü çevreliyordu. Yorgunluk belirtileri, derin, gece mavisi gözlerini donuklaştırmıştı. Gergin bir kaçınma, kare çenesiyle sımsıkı kapalı dudaklarını kasmıştı. Dördüncü Easterbrook Markizi’nin kardeşi Lord Hayden Rothwell, keyifsiz bir görevi bitirmeye kararlı birinin portresini çiziyordu. Geçen yıl boyunca Timothy’nin Easterbrook’a gönderdiği çağrılara cevaben gelmediği su götürmezdi.
Alexia’ya yaklaştıklarında Falkner, gözlerine baktı ve isteksizliğini belli etti. Kâhya da fırtınanın kokusunu almıştı.
Lord Hayden, kızın önünde durdu ve hafifçe eğilerek selamladı. Daha önce kendisine tanıştırılmıştı ama onunla konuşmamıştı. Kafasını kaldırırken Alexia’yı baştan aşağı süzdü. Değerlendirmesi öyle bütün ve tuhaf şekilde ilgiliydi ki kız, yüzünün ısındığını hissetti.
Sayfa Sayısı: 312
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Sonsuz Kitap


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Arzulanmış – Morgan Rice Vampir Mektupları 5 pdf indir TIKLA!

4 yorum

avatar

Link ölü

avatar

Linkler yenilenmiştir.

avatar

Kardeşim eksik sayfa var 309'dan sonrası yok yardımcı olursan sevinirim hiçbir yerde bulamadım.

avatar

Merhabalar. Araştırıyoruz , bulununca eklenecektir.

Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın