Pdf Kitaplık

Satori - Don Winslow pdf indir
Hemen İndir
2015-06-05 15-17-17 Yandex.Disk - Google Chrome
Satori, Trevanian'ın çoksatan kitabı Şibumi'nin kahramanı Nicholai Hel'in Şibumi'de konu edilen dönemden önceki hayatını anlatır.

Bir zamanlar bir grup arkadaşıyla 'yutarcasına okuduğu' Şibumi romanının yazarı hayranı olduğu Trevanian'ın ajansından artık hayatta olmayan gizemli yazarın yerine geçme önerisi alınca çok şaşırır. Açıkça 'Yeni Trevanian olmaya ne dersin?' diye sorulur kendisine. Güç ama onur verici ve keyifli olacağını düşündüğü öneriyi kabul eder. Ortaya elinizdeki SATORI romanı çıkar. Don Winslow kitabı yazma sürecini romandan önceki 'Yazarın Notu' bölümünde ayrıntılarıyla anlatıyor.

Şibumi okurlarının en çok merak ettiği, II.Dünya Savaşı sonrası Japonya'da Nicholai Hel'in tutuklanmasıyla emekli olup Bask Bölgesi'nde Etchebar Şatosu'na yerleşmesi arasındaki geçen zaman aralığıdır.
Yazar Trevanian vari bir akıcılıkla tam da o dönemi anlatıyor.
CIA üstün beceri ve özelliklere sahip, yenilmez, gizemli, müthiş suikastçı 26 yaşındaki Nicholai Hel'e özgürlüğü karşılığı hangi görevi vermiştir?
Don Winslow Tokyo'dan Çin'e, Çin'den Vietnam'a 'soğuk savaş' yıllarının gerilimini büyük bir ustalıkla anlatıyor, hem de Trevanian tadı ve sürükleyiciliğiyle.

Sayfa Sayısı: 462
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: E Yayınları

>>> Tıkla indir<<<

Tıkla İndir


PDF-Kitap-indir-300x68
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Satori - Don Winslow pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın