Pdf Kitaplık

A.L. Jackson - İçimdeki Sen
Hemen İndir
"Hayır, Aly, hayır."

Bir panik dalgası yavaş yavaş bedenime yayıldı. Domino taşları nasıl birbiri ardınca düşerse içimdeki panik de öyle yayılıyordu. Vücudumdaki her bir hücre alev almış gibiydi.

"Nasıl? Bunu nasıl yapabildim ben?" Başını başka bir yana çevirdi. Sonra yeniden bana baktı. "Bilmiyorum. Ben... ben her şeyi mahvettim." Her şeyi nasıl mahvetmişti ki? İçimden sessiz ve alaycı bir gülüş yükseldi. Her şeyi mahveden her zaman için bendim. Ben.
Sanmıyorum.” Kahve ve yağ kokulan arasında yemek yiyenlerin konuşma sesleri, çatal bıçak seslerine kanşmıştı. Shore View, cumartesi sabahları genellikle kalabalık olurdu ve Natalie, Michad’ın CharlotteTa ikinci buluşması için daha sakin bir mekân seçmesini tercih ederdi. İnsanların bakışlarına ve fısıltılanna maruz kalmayacakları bir yer daha iyi olurdu.
Michael ile Charlotte sohbet ederken Natalie, İngiliz
usulü küçük kekinden bir ısırık aldı. Diğer müşterilerin, kendisi, Michael'ın geçmişi ve gelecekte ne yapacakları hakkında dedikodu yaptıklarını anlamak için fısıltıları duymasına gerek yoktu zaten. Michael ve Allegrezza Evi’nde yaşan iri adamla ilgili dedikoduları da kendi kulaklarıyla duymasına gerek yoktu. Neler konuşulduğunu biliyordu zaten.
Görünüşe göre dört gün önce Ted, kedisini ve tablolarını eve götürüp, gördüklerini annesine anlatmıştı. Annesi arkadaşlarına anlatmış ve ertesi güne kadar Michael, Natalie ve iri adam tüm kasabanın konuştuğu konu haline gelmişti.
Natalie kahve fincanına üfleyip bir yudum aldı. Yıllardır dedikodu konusu olmadan yaşamayı başarmıştı. Michael’ın yarattığı skandali ve boşanmalarını herkese unutturmuştu. Michael’m neden olduğu yasal sorunların kendisiyle hiçbir ilgisi olmadığını kanıtlamış ve dürüst bir işkadım, iyi bir vatandaş ve çocuğunu tek başına büyütmeye çalışan bir anne olduğunu herkese kanıtlamıştı. Truly halkına konuşacak hiçbir dedikodu malzemesi vermemişti. Ta ki iri adam onu, eski kocası, en yakın arkadaşı, Ted Porter ve onun tüysüz kedisinin önünde öpene kadar. Şimdi Blake sayesinde sözde bir aşk üçgeninin ortasındaydı ve Blake’in kendisi kasabada bile değildi.

Sayfa Sayısı: 448
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık

>>> Tıkla indir<<<

Tıkla İndir(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


A.L. Jackson - İçimdeki Sen TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın