Pdf Kitaplık

Amber ve Kan - Margaret Weis (Karanlık Havari #3)
Hemen İndir
main-1
Ruhlar Savaşı sonrası yatışmış görünen Krynn Tanrıları arasındaki çelişkiler; Minanın gizeminin, tüm güç dengelerini değiştirebileceği gerçeğiyle yeniden ortaya çıkar. Ama Minadaki sürprizler durmaz... Kendilerini istemsizce de olsa bu kavgaların tam ortasında bulan inatçı Keşiş Rhys, sadık köpeği Atta ve Gecegezgini kendere tüm dertleriye garip bir arkadaş daha katılır; yeni kimliğiyle Mina... Yolculuk tam bir bilinmeze doğrudur; Godshome!
Vievv’a gittiklerinin ertesi günü Carla arayıp Şükran Günü yemeklerinden birini de Natalie’nin yapmasını istemişti. Tabii ki, Michael’ın en sevdiği şey olan kızılcık sosu. Charlotte’ la birlikte horoz şeklinde yapmayı denemişlerdi fakat pek güzel olmamış, aksine çok kötü görünmüştü.
“Bugün geldiğin için çok mutluyum.” Carla, Natalie’ye omuzlarından sarıldı. “Aileyi tekrar bir arada görmek çok güzel.” “Carla...” Natalie son bıçakla çatalı peçetenin üzerine koyarken başım salladı. Yan odada Michael ve Ron, maçı izlerken bağırıyorlardı. Natalie, Cooper’lann evinden kendini rahatsız ve huzursuz hissediyordu. “Ben Michael’ın eski karışıyım. Ailenin bir parçası değilim artık.”
“Tabii ki öylesin.”
Carla ve Ron, Natalie’ye, şu an hatırlayamadığı birçok konuda yardımcı olmuşlardı fakat artık bazı şeylerin değişmesi gerekiyordu. Michael eve dönmüştü ve onlann oğluydu. Onlar her zaman Michael’a bağlı olacaklardı ve gerçek şuydu ki, artık Natalie ailenin bir parçası değildi. Kan bağları yoktu. Bıçağı masaya bırakıp eski kayınvalidesine döndü. “Carla, sen ve Ron son beş yılda bana gerçekten çok yardımcı oldunuz ve bilmenizi isterim ki, bunun için her zaman minnettar kalacağım.”
Sayfa Sayısı: 270
Baskı Yılı: 2008
Dili: Türkçe
Yayınevi: Laika Yayıncılık

>>> Tıkla indir<<<

Tıkla İndir


PDF-Kitap-indir-300x68epubpdf
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Amber ve Kan - Margaret Weis (Karanlık Havari #3) TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın