Pdf Kitaplık

Aşkım New York - Lindsey Kelk
Hemen İndir
Kesin olan bir şey var.
Angela Clark dünyanın en muhteşem şehrine aşık oldu.
Yanına buruşuk bir nedime elbisesi, bir çift Louboutin ve pasaportunu alan Angela, sadakatsiz erkek arkadaşından kaçmak için kendini ilk uçağa attı. İstikamet New York, ileri!
Sevimli bir otel odasına yerleşen Angela, yeni en iyi arkadaşı Jenny sayesinde New York stiline büründü ve uyku nedir bilmeyen bu şehre hızlı bir giriş yaptı. Ve Angela, ne olduğunu anlayamadan kendini aynı anda iki erkekle flört ederken buldu. Daha da iyisi, yeni blogunda yaşadıklarını yazmaya başladı –Carrie Bradshaw onun yanında resmen halt etmişti!
Ancak okuyucularla romantik ikilemlerini paylaşırken atıp tutmak işin kolay tarafıydı! Sıkıysa çöz bakalım gerçekten erkekleri Angelacım! Kahramanımız, Büyük Elma’ya ilk görüşte vuruldu vurulmasına ama New York’u gerçekten evinden daha çok sevecek mi dersiniz?
Carla her zaman mutlaka bir sorun çıkarırdı.” Lilah kürklü bacaklarıyla bağdaş kurup esnedi. “Hava çok soğuk, eve kadar araba sürmek istemiyorum. Misafir odasında kalabilir miyim?”
Natalie kollarını başının üzerinde gerdi. “Tabii ki. Diş fırçan banyoda.” Kapı zili çalınca, ellerini indirdi. Şöminenin üzerindeki taş rafın üzerinde duran süslü demir saate baktı. Saat sekizi kırk geçiyordu. Bu saatte haber vermeden gelme ihtimali olan tek kişi de tam karşısında oturuyordu.
“Birini mi bekliyordun?” Lilah dudağını ısırırken gözleri ışıldıyordu.
“Hayır.” Natalie ayağa kalktı ve yürüyerek, kısa, bej rengi halının üzerinden geçti. Belki de ondan bahsettikleri için, Michael’m gelmiş olabileceğini düşündü. Eğer öyleyse, Natalie’nin içinden gelen, onu yumruklama hissi, geç de olsa harekete geçecekti ve Natalie kendisine hâkim olmak için hiçbir zahmete girmeyecekti. Michael’ı sevmiyor olması bir yana, bir erkek, gecenin bu saatinde bir kadının verandasına gelemezdi. Bu çok kaba ve uygunsuz bir davranıştı.
Kapı deliğinden bakarken girişteki taş zemin Natalie’nin ayaklarını üşütmüştü. Gelen Michael değildi. Gerçekten kaba ve uygunsuz davranışları olan biriydi. Blake, Natalie’nin verandasına duruyordu. Başına taktığı bej rengi donanma şapkası, yüzünün üst yarısını gölgede bırakıyordu.

Sayfa Sayısı: 384
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis YayınlarıTıkla İndir(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Aşkım New York - Lindsey Kelk TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın