Pdf Kitaplık

Buz Prenses - Elizabeth Hoyt kitap pdf
Hemen İndir
YEDİ GÜNAH DOLU GECE
Londra'nın en kötü şöhretli evi Afrodit'in Mağarası'nı işleten Coral Smythe, erkeklerin ihtiyaç ve tutkularına dair her şeyi bilmektedir. Fakat tek bir erkeğin bile sevgisini hissetmemiştir… Özellikle de kartal gibi gözleriyle onu kınayan fakat gizliden gizliye arzulayan Kaptan Isaac Wargate'in sevgisini.

YEDİ ZEVK DOLU GECE
Kaptan Wargate, gemi tayfasını baştan çıkaran bu altın maskeli kadını ayıplamaktadır.
Ancak Coral bir kart oyununda ödül olarak ortaya konunca, Wargate kendine engel olamayıp oyuna katılır… ve kazanır.

YEDİ AŞK DOLU GECE
Artık tutucu donanma kaptanının bu gizemli kadın hakkında bir şeyler öğrenebilmesi için sadece yedi gecesi vardır. Peki Coral, Afrodit'in Mağarası'nın yeni sahibi tarafından tehdit edilince Wargate maskenin ardındaki kadına… ve aşka bir şans tanıyacak mıdır?


Çamaşır makinesini çalıştırıp çamaşır odasının ışığını kapattı. Mutfak tezgâhının üzerinde duran şarap bardağını alıp oturma odasına geçti. “Sanırım boyu kısalmış.” Kolay temizlenebilmesi için ince elyaftan yapılmış mavi modüler kanepeye oturdu. “Ya o kısaldı ya da ben uzadım.”

“Kısaldı mı?” Lilah onun biraz uzağına oturdu. “Ceza-evindeki erkekler kısalıyor mu?”

Natalie çıplak ayaklarından birini diğerinin altına katlayıp şarabından bir yudum aldı. “Sanmıyorum. Belki de boyunun ne kadar uzun olduğunu unutmuşumdur.” Belki de bilinçaltı Michael’ı Blake’le kıyaslıyordu. Bunu yapmamalıydı; hiç kimse bunu hak etmiyordu. Blake hem daha uzun hem de daha seksiydi. Normalden de iriydi.

“Hımm. Michael hapiste dövme yaptırmış mı?” Lilah gözünün alt kenarını gösterdi. “Mesela bir gözyaşı damlası?” “Ölü hücre arkadaşları için döktüğü gözyaşı mı?” Natalie ellerini silah şeklinde doğrulttu. “Yoksa arkadaşlarından birine kurşun sıktığın zaman gözünden yaş mı akıyor?” “Bak sen, neler de biliyormuşsun.” Lilah gülerek başını salladı. “Elliot Perry’nin dövmesini gördün mü?”

“Hayır.” Elliot ve Perry ailesinin diğer beş ferdiyle beraber okula gitmişlerdi.

Sayfa Sayısı: 112
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


Tıkla İndir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Buz Prenses - Elizabeth Hoyt kitap pdf TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın