Pdf Kitaplık

Çingene - Lesley Pearse pdf indir
Hemen İndir
1893 yılında Liverpool'da yaşanan bir trajedi, Beth Bolton'ı evinden çok uzaklara sürükleyecektir.
Natalie arabaya binip kontağı çevirdi. Kendi için özür dileyecekmiş. Natalie garaj yolundan çıkıp eve doğru yol aldı. Michael’m ne demek istediğini biliyordu. Onun, kendi kendini affetmesi için önce Natalie’nin onu affetmesi gerekirdi. Natalie şaşırmıştı. Dünyanın sonu da gelse, Michaerm kendi kendini affetme ihtiyacı duyacağına inanmazdı.
Ama tek bir sorun vardı. Natalie onu affedip affedemeyeceğinden emin değildi. Evet, hayatına devam etmişti fakat geçmişi asla unutmamıştı. Evde tek başına oturduğu ve sevdiği adamdan haber alamadığı günleri unutamıyordu. Yaralı mı. öldü mü, ne yapıyor diye düşünüp durmuştu. Fakat kendisini ve sahip olmak için yıllarca uğraştıkları bebeği arkasında bırakıp yeni sevgilisiyle birlikte kaçma planları yaptığı aklının ucundan bile geçmemişti. Zaten bebeği yapmak için uğraşan da kendisiydi. Michael sadece bedenen yanında bulunuyordu. “Anne?”
Natalie dikiz aynasından arkaya baktı; nefesini tutmuş, Charlotte’un babası hakkında ne söyleyeceğini duymayı bekliyordu. Kızı kanepede sessizce oturmuştu. En azından normalde hiç durmadan konuşan küçük bir kız için sessiz denilebilecek kadar az konuşmuştu. O küçük beyninin içinde dönen şey her neyse önemli olmalıydı.
Sayfa Sayısı: 496
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları


Tıkla İndir

Şifre twilightturk.com
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Çingene - Lesley Pearse pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın