Pdf Kitaplık

Dikkat! Aşk Çıkabilir - Asude PDF e-Kitap indir
Hemen İndirBirbirlerinden nefret eden iki insandı onlar… Ama evlendiler! Uslanmaz bir asosyal olan İlkim'in hayatındaki tek amaç başarılı bir bilim kadını olmaktır. Onun modayla, makyajla işi yoktur ve gözlüğünün ardındaki dünyada ders notlarıyla mutludur. 


Evlenmek için hayallerinin profesörünü beklerken, karşısına tehlikeli, kaba, bilimden anlamayan, öfkeli bir işadamı çıkar. Martin Turner… Bu Amerikalı adamla asla evlenmemesi gerektiğini bilse de, muhteşem kariyerinin anahtarının onun ellerinde olması işleri rayından çıkaracaktır. Genç kız, ilk andan beri koşarak kaçmak istediği bu yakışıklı ve karanlık adama, hayatının tüm ideallerini çiğneyerek tutkuyla çekilirken, ilk kez gerçek bir kadın gibi hissetmeye başlar.


Aman Tanrım. Hayır. Bunu istiyordu. Baştan aşağıya öpülmek istiyordu. Blake, Natalie’nin kalçalarını tutup kendine doğru çekti ve ince pamuklu kumaştan pijamasını kargo pantolonunun düğmelerine yapıştırdı. Ereksiyonunun ne kadar güçlü olduğunu hissetmesini istiyordu. Natalie’nin midesi kasılmıştı. Blake’i itmek yerine kollarını tuttu ve yaptıklarını izlemeye başladı. “Çok uzun zaman oldu. Çok yoğundum.” “Senin gibi genç ve güzel bir kadın oyun oynamak için asla yeteri kadar yoğun olamaz.” Blake elini Natalie’nin çenesine koyup gözlerinin içine baktı. “İlk olarak nereni öpmemi istiyorsun?”
Tannm. Ne yapması gerektiği ve ne yapmak istediği arasında ahlaki bir ikilem yaşamaktan zayıf düşmüştü.
“Sana seçeneklerini sunacağım. İstemediğin hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsin.” Blake ereksiyonunu ona doğru bir kez daha yaslayınca Natalie’nin birden ürperdiğini hissetti. “Çiçek kokularının geldiği kulağının arkasındaki o küçük noktadan başlayabilirim.”
Kulağa oldukça masumane geliyordu.
“Sonra tişörtünü çıkarıp meme uçlarını ağzıma alırım.” Natalie derisinin sertleştiğini hissederken dudaklarını yalıyordu. Başka bir şey düşünemeyecek durumdaydı. Tek
düşünebildiği bacaklarının arasındaki sert baskı ve Blake’in gözlerindeki tutku vadeden ışıltıydı. Artık bir yetişkindi ve bunun nereye doğru gittiğinin farkındaydı.
“Veya dizlerinin arasından başlayıp bacaklarından yol alarak, ballı noktaya ulaşabilirim.”
Ah. Bu hiç de masum bir düşünce değildi fakat mademki kuralları ve seçenekleri olacaktı, kendi kendine saygı duyma kısmını sonraya da bırakabilirdi. Belki. Muhtemelen. Mantıklı düşününce, aslında çok da umursamadığını fark etti. “Seçeneklerim var demek? Mönü gibi mi yani?”

Sayfa Sayısı: 528

Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları


Download (Yandex Disk)

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Dikkat! Aşk Çıkabilir - Asude PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın