Pdf Kitaplık

En Güzel Rüya - Sarah Maclean
Hemen İndir
Soylular kulübünün hiç onaylamayacağı bir aşk... Ve bu aşkın neden olduğu, asla bağışlanamayacak bir hata...

Londra'nın en karanlık işlerinin döndüğü kumarhanenin kurucusunu hiç kimse tanımıyor. Kimliği gizli. Kendisi güçlü. Herkes onun bir erkek olduğunu düşünüyor belki ama işin aslı öyle değil; o bir kadın. Üstelik günlük yaşamında birden fazla kimlikle tanınıyor. Herkes onu sıradan bir kadın zannediyor.

Onun tek amacı, yıllar önce hayatına bir hata gibi girmiş ama geçen zamanda, yaşamı boyunca ona verilen en güzel hediyeye dönüşmüş küçük kızını büyütmek ve iyi bir şekilde yetiştirmek. Bunu yapmak içinse unvanı olan biriyle evlenmesi şart. Kızının adını ve gururunu korumak için o adamı bulmak zorunda.
Blake şapkasını çıkardı ve Charlotte’un beresinin yanına attı. Gözbebekleri simsiyahtı ve gözleri alev alev yanan, koyu gri bir renk almıştı. Natelie bu gözlerin, kıyafetlerini yakıp yakamayacağından emin değildi fakat bacaklarını yaktığını hissedebiliyordu.
“Senin için bir anlamı var mı?”
“Hayır. Ben artık Michael’ı sevmiyorum ama seviyor olsaydım bile onu asla affetmezdim. Beni hem aldattı hem de yalanlar söyledi. Aldatılmak canımı yakıyor, evet ama en çok da insanların bana yalan söylemesinden nefret ediyorum.” Hissettiği yanma hissini dindirebilmek için bacaklarını birbirine bastırıp sıktı. “Başka sorun var mı?”
“Bir tane da var.”
Blake gözlerini Natalie’ninkilerden ayırıp dudaklarına doğru yöneltti. Oradan çenesine ve boğazına doğru kaydırdı. “Üşüdün mü?” diye sordu, kadifemsi bir ses tonuyla. Gözleri artık Natalie’nin tişörtünün önüne odaklanmıştı. “Yoksa sadece beni gördüğün için mi sevindin?”

Natalie gözlerini aşağıya doğru indirip bakınca ağzı açık kaldı. Elleri istemsizce, öpüşen iki domuzun üzerinden fırlayan göğüs uçlarını kapatmaya çalıştı. “Sutyen giymiyorum.” Belirtme ihtiyacı duymuştu. Yanakları o kadar kızarmıştı ki. bir an bayılacağını sandı.

Sayfa Sayısı: 432
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Nemesis Kitap

>>> Tıkla indir<<<

Tıkla İndir(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


En Güzel Rüya - Sarah Maclean TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın