Pdf Kitaplık

Fettan - Jillian Larkin (Özgür Ruhlar #1) indir
Hemen İndir
Caz… İçki… Erkekler
Bu tehlikeli bir karışımdır.
Her kız sahip olamadığını arzular. On yedi yaşındaki GLORIA CARMODY bir flapper gibi yaşamak istiyor bununla birlikte gelen, kısa saçları, sigarayı ve müzik dolu geceleri de. Artık, Chicago'nun en nüfuzlu ailelerinden birinin oğlu olan Sebastian Grey'le nişanlandığına göre, Gloria'nın parti günleri daha başlamadan bitmek zorunda...
Yoksa değil mi?


Carla’nm dudakları büzüşmüştü. Natalie genellikle Car-la’nın isteklerine karşı gelmezdi çünkü genellikle karşı gelinecek bir şey istemezdi. Carla tekrar yerine otururken Natalie, eski kayınvalidesinin bu karan onaylamadığını fark etti. Charlotte’un doğduğu gün, Natalie kızma büyük büyükannesinin adını vermek istemeyince, Carla yine aynı yüz ifadesini takınmıştı çünkü o, bebeğe Michael’m büyükannesi Patricia’nın adını vermek istiyordu. Son günlerde çok nadir çatışma yaşıyorlardı fakat Natalie bu durumun çok yakında değişeceğinden emindi.

Sonraki yanm saat boyunca dördü birlikte, Charlotte’un köpeği ve geçen yaz gittiği yüzme kursları gibi önemsiz konu-

lardan bahsettiler. Noel’den sonra kayak derslerine yazılmıştı ve en sevdiği renk mordu. Her şey tamamen gerçeküstüydü. Cooper’lann evi doksanlı yıllardan beri değişmemişti. Carla'nın biblo koleksiyonu, büyük ekran televizyon ve çoğu Charlotte ile MichaePm en başarılı olduğu dönemlere ait fotoğraflardan oluşan bir zaman karışımıydı resmen.

Çok tuhaftı. Bu odada Michael’la birlikte oturmak kesinlikle çok tuhaftı. Her şey hiç değişmemiş gibi görünse de aslında çok farklıydı. Michael fiziksel açıdan beş yılda pek değişmemişti. Görüntüsü ve sesi aynıydı. Ara sıra telefonda konuşuyorlardı fakat sesini duyarken yüzünü de görmek oldukça garipti.

Gitme zamanı geldiğinde Natalie, Charlotte’un ceketini giymesine yardımcı oldu ve Carla’nın ona sarılmasını bekledi.

“Sizi dışarıya geçireyim,” dedi Michael ve ön taraftaki dolaptan mavi bir ceket aldı. Natalie ile Charlotte dışarı çıkarken kapıyı onlar için açık tuttu ve ardından kendisi de dışarıya çıkarak kapıyı arkasından kapattı. Geniş verandadan geçerek basamakları indiler. Bu ev, Michael ve Natalie'nin on dört yıl önce evlendikleri evdi.
Yazar Jillian Larkin'in ilk kitabı Fettan, her şeyin değiştiği, 1920'lerin en hareketli döneminde geçen seksi, tehlikeli ve son derece romantik bir serinin de ilk kitabı.

Sayfa Sayısı: 408
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları 

>>> Tıkla indir<<<

Tıkla İndir

PDF-Kitap-indir-300x68
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Fettan - Jillian Larkin (Özgür Ruhlar #1) indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın