Pdf Kitaplık

Galileo'nun Buyruğu – Edmund Blair Bolles
Hemen İndir
2015-06-01 21-27-23 Yandex.Disk - Google Chrome
Edmund Blair Bolles imzasına sahip, düşünmek, üretmek ve saygı duymak adına oldukça nitelikli bir araştırmanın/derlemenin ürünü bir popüler bilim kitabı Galileo’nun buyruğu.
Kitabın isminin Galileo’nun buyruğu olmasının sebebi, Galileo’nun buyruk olarak alınabilecek tek şeyin bilimde saklı olduğunu düşünmesi ve yalnız bilimin argümanlarına riayet edecek bir insanlığın bizleri düzlüğe taşıyacağını öngörmesi…

Terminolojisini anlamak için başka kaynak gerektirmeyecek kadar özenli ve lirik bir tonda olan makalelerden oluşan kitabın ilk beğendiğim tarafı, indeksi…Çoğu yayınevinin dikkat etmediği bu özellik, esasında araştırmacı nitelikteki okuyucunun ne istediğini bilememelerinden kaynaklanıyor. (bkz: yayınevlerinde müşteri ilişkileri yönetimi) Kitabın indeksi ise, konularına ve tarihlerine göre iki çeşit indeks yapısına sahip. örneğin doğa, psikoloji, evren ya da dünyadışı zeki yaşam üzerine yazılmış makaleler veyahut hangi tarihte hangi düşünür ya da bilimadamı, uzmanlık dalı olan konu hakkında ne düşünmüş ve bunun, zaman çizelgesi üzerinde, bize nasıl bir analiz yapma imkanı sağlıyor, Kitabın başında tetkik edebiliyorsunuz. 

>>> Tıkla indir<<<

Tıkla İndir


PDF-Kitap-indir-300x68
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Galileo'nun Buyruğu – Edmund Blair Bolles TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın