Pdf Kitaplık

Gölgeler - Ilsa J. Bick ( Küller Serisi 2. Kitap)
Hemen İndir
Charlotte’a bakınca dudakları hafifçe kıvrıldı: gülmemek için kendini zor tutuyor gibiydi. “Ameliyata ihtiyacın olacağını sanmıyorum.'”
Natalie, Blake’in gözlerinin içine, gülmemeye çalışırken kırışan göz kenarlarına ve sakallı yanaklarına bakınca, aralarındaki elektrik değişmişti sanki. En azından Natalie için. Sanki soluduğu hava sertleşmiş, ciğerlerini yakmaya başlamıştı. Nabzı göğsünde ve kulaklarında deli gibi atıyordu. Blake tekrar Charlotte’un bacağına bakmaya başladı. Kocaman elleri küçük kızın dizine ve bacağına usulca dokunuyordu. “Çok kötü düşmüşsün,” dedi ve kızın çizme giyen ayağını sağa sola yatırmaya başladı. “Böyle acıyor mu?"
Charlotte başını sallayarak burnunu çekti. “Yaya bandına ihtiyacım vay.”
“Kesinlikle büyük bir bandaj lazım. Bende dört tane var. İki bacağını da sarabiliriz.” O kadar ciddi görünüyordu ki Natalie onun şaka yapıp yapmadığından emin olamıyordu. “Belki birkaç tane daha bulursak kollarını da sarabiliriz. Mumya gibi.”
“Annemin Tinkeybell yaya bantları vay. Mumya gibi olmak istemiyoyum.”
Blake’in göğsünden çıkan kahkaha bir anda yükseldi \ e üçünün de keyfini yerine getirdi. En azından Natalie. onun kahkahasını duydukça keyfinin yerine geldiğini hissediyordu. Sıkışan göğsünü ve yanan kalbini ısıtmıştı. Vere otu-rup iç geçirdi.

Blake, “Daha iyi misin?” diye sordu. Natalie az daha onun Charlotte'a sorduğunu fark etmeyip kendisi cevap verecekti. Ama belli ki Blake, aralarındaki duygunun farkında değildi. “İyisin, değil mi?"
Hayır! Hayır, iyi değildi. Nasıl olurda Blake bu değişimi hissetmezdi? Hissettiği duygular Natalie’yi dört bir taraftan ele geçirmişti. Ev liliğe veya ilişkilere inanmayan ve arzudan başka bir duygu hissetmeyen bir adama âşık oluyordu.
Sayfa Sayısı: 504
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

Tıkla İndir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Gölgeler - Ilsa J. Bick ( Küller Serisi 2. Kitap) TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın