Pdf Kitaplık

Janet Evanovich İlk İşim Para İçin
Hemen İndir
İç çamaşırı satan bir mağazada çalışırken, işine son verilince hayatı kabusa dönen Stephanie Plum, taksitle aldığı son model arabayı iade etmek zorunda kalmış ve küçük dairesindeki eşyaların neredeyse tümünü satmıştır. Ancak ne yazık ki, eline geçen birkaç dolar, tamtakır olan buzdolabını bile doldurmaya yetmez. Bir türlü uygun bir iş bulamaz; her işi dener, ama kazandığı parayla karnını bile doyuramaz. Durum umutsuzdur; kirasını ödemekte biraz daha gecikirse, evinden çıkmak zorunda kalacaktır. Saat altıda herkesin sofraya oturmak zorunda olduğu -geç kalanı Tanrı korusun!- baba evindeki akşam yemekleri canına tak etmiş, annesinin mutfağından çaldığı incirlerle karnını doyurmaktan bıkıp usanmıştır.
Sonunda hiç sevmediği kuzenine şantaj yaparak kendini işe aldırır. Kuzeni, tahliye edilen sanıkların kefalet ücretini ödeyen bir büronun sahibidir. Kefaletleri ödendiği halde mahkemeye çıkmayan sanıkları yakaladığı takdirde, Stepfanie kefalet ücretinin yüzde onunu kazanacaktır. İlk olarak, savunmasız bir zanlıyı öldürdüğü için aranan polis memuru Joe Morelli'nin peşine düşer. Morelli, Stephanie'ye yabancı değildir. On altı yaşındayken genç kızı baştan çıkarmış, sonra da bunu Mario'nun Dükkanı'nın duvarına yazarak herkese ilan etmiştir. Yıllardır didiştikleri halde, aralarında inkar edilemez bir cinsel çekim vardır.
Birleşik Devletler hükümeti teröristlerle pazarlığa girişmemişti fakat bu, CIA’in dünya çapında birçok farklı özel askeri şirketle uzaktan bağlantılı çalışmadığı anlamına gelmiyordu. Dışişleri Bakanlığı en güncel bilgilerle birlikte birkaç milyar dolar göndermiş, onlar da karşılığında hükümete mantıklı bir reddedilebilirlik sağlamışlardı.
En son istihbarata göre ağılda yaklaşık yarım düzine AKTerle donanmış bekçiler vardı. İki tanesi kilitli kapının önünde, dört tanesi de daha geniş alanları koruyorlardı. Her gece Zulu saati* 18.00’da teröristlerden biri ağılın bir ucundan küçük binada tutulan Bay Morton’a ekmek ve su götürüyordu. Yiyecek götürme zahmetine girdiklerine göre adam hâlâ hayatta ve yatağa zincirliydi. Bu iyiye işaret olmasına rağmen yine de kesinlik taşımıyordu. Adamın küçük binada bulunduğundan emin olsalar, büyük binanın penceresinden içeriye bir adet roket güdümlü el bombası atıp eve döneceklerdi.
“Bir şey görebiliyor musun, Junger?”
Blake gece görüşünün yeşil ışıltısının ardında aşağıdaki binaların küçük pencerelerindeki ısı noktalarını arıyordu. Belli belirsiz ışıklar haricinde hiçbir hareket yoktu. Dürbünü arka duvarın ve ilerideki çöl arazinin ötesindeki bir noktaya ayarladı. “Yirmi metre güney doğuda koyunlardan başka bir şey yok.” İstihbarat toplamanın en önemli kurallarından biri de tüm hareketleri analize yönelik değerlendirmektir. Alakasız görünse bile. “Tecavüz edilmiş gibi görünüyorlar."

>>> Tıkla indir<<<

Tıkla İndir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Janet Evanovich İlk İşim Para İçin TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın