Pdf Kitaplık

İnsanın Anlam Arayışı - Victor E. Frankl
Hemen İndir
20. yüzyılın önde gelen psikiyatrlarından Viktor Frankl, otuzun üzerinde yabancı dile çevrilen ve bütün dünyada 12 milyondan fazla satan İnsanın Anlam Arayışı'nda, kurucusu olduğu logoterapinin ilkelerini, İkinci Dünya Savaşı sırasında bir toplama kampındaki deneyimleri eşliğinde anlatmaktadır.
Ertesi sabah Natalie kahve bardağını dudaklarına götürürken gülümsedi. Dükkânın ambarında durdu ve çalışma tezgâhının altındaki çekmeceden zımba makinesini çıkardı.
Dün gece Blake’in yüzündeki o ifadeyi görmek paha biçilmezdi. Ona gitmesi gerektiğini söylediğinde gerçekten de şaşkına dönmüştü. Köpeği onlara bıraktığını zannedip de bütün planlarının yıkıldığını anladığı o akşam, Charlotte ve Sparky evin içine kaçtığı anda da aynı yüz ifadesi belirmişti yüzünde.
Natalie fincanı masanın üzerine koyup tuvalin üzerine basılmış, dünya üzerinde görmüş olduğu en çirkin kedinin fotoğrafını ahşap bir çerçevenin üzerine kapladı. Natalie. seksten sonra Blake’i evden kovan kadınların sayısının pek fazla olmadığım tahmin edebiliyordu. Muhtemelen tüm gece onu evde tutup, mönüdeki tüm seçeneklerden yararlanıyorlardı. Natalie’nin çok uzun zamandır seks yapmadığı doğru olabilirdi fakat hızlı sekslerin genellikle tatmin edici olma ılıklarını unutmamıştı. En azından bir kadın için. Kadınların biraz daha fazla emek görmeye ihtiyaçları vardı. Biraz daha fazla zaman, biraz daha fazla ön sevişme.
Blake haklıydı. Gerçekten de bir madalyayı hak ediyordu.
Tuvalin köşelerini dikkatle çerçeveye zımbaladı. Blake hızlı sekste iyiydi. Muhtemelen daha önce çok deneyimi olmuştu. Uzun süredir çok sayıda kadına zevk verdiğini tahmin ediyordu. Ergenlik yıllarından beri herhalde.
Natalie itiraf etmek istemese de Blake’in başka kadınlara, ona dokunduğu gibi dokunduğu düşüncesi, onu rahatsız ediyordu. Halbuki bunu umursamıyor olması gerekirdi. Sanki umursamaya hakkı varmış gibi. O, siparişini vermiş, Blake ise teslimatı yapmıştı. Hatta oldukça iyi hizmet vermişti. Natalie alacağı hizmetin nasıl bir şey olacağını biliyordu. Blake’ le yapacağı seksin, bir ilişkiyle uzaktan yakından alakası olmayacağının farkındaydı. Blake ikisini birbirine bağlayamı-yordu; ikisinin de eşit derecede özel ve birbiriyle paylaşıla-mayan şeyler olduğunu düşünüyordu.

Sayfa Sayısı: 176
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


İnsanın Anlam Arayışı - Victor E. Frankl TIKLA!

3 yorum

Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın