Pdf Kitaplık

Kaçak Gelin - Brenda Joyce
Hemen İndir
Tutkulu bir erkek
Âşık bir kadın
Soluk soluğa bir aşk


Charlotte’un, Michad’ın çıkacağım öğrendiğini duyunca, kızıyla bu konuyu konuşmuştu. Konuyu açmak için Charlotte’un banyo saatinin gelmesini beklemişti. Banyo zamanı kız kıza geçirdikleri zamandı. Natalie, Charlotte’un saçlarını şampuanlarken sohbet ederlerdi. Charlotte ona, sonunda babasıyla tanışacağı için mutlu ve heyecanlı olduğunu fakat babasıyla yaşamak istemediğini söylemişti. Natalie ise ona, annesiyle birlikte, kendi evinden başka hiçbir yerde yaşamayacağı konusunda söz vermişti.

“Ya onu sevmezsem?” diye sordu Charlotte, annesi ayaklarını ovuştururken. Charlotte o kadar büyük bir ciddiyet takınmıştı ki, Natalie gülmemek için dudağını ısırıyordu. Charlotte’un aklına, Michael’m onu sevmeme ihtimali hiç gelmemişti. Herkesin onu sevdiğini ve mükemmel olduğunu düşünürdü hep. Belki de Natalie, annesi ve Lilah, babasının yokluğunu telafi etmeye çalışırken durumu biraz abartmişlardı.

“Ya Spayki okulunu sevmezse?” diye sordu Charlotte, köpeği komşunun tıslayan kedisinden uzaklaştırmaya çalışırken. Komşu dışarıya çıkınca Natalie el salladı.

“Diğer köpeklerle tanışıp yeni oyunlar öğrenecek.” Beresini düzeltti. “Senin okula gittiğin gibi düşün. Sen okulunu seviyorsun.”

“Hayır, anne. Artık okulumu sevmiyorum.”

Natalie başını eğip kızının tek boynuzlu şapkasına baktı.

“Arkadaşlarınla oynamayı ve okuma öğrenmeyi sevdiğini sanıyordum.”

Sayfa Sayısı: 464
Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kaçak Gelin - Brenda Joyce TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın