Pdf Kitaplık

Kafası Güzel Serseriler - Janet Evanovich
Hemen İndir
2015-05-28 17-32-46 Yandex.Disk - Google Chrome
Doğru adamı bekliyor olması Cooper’lan umutlandırmış mıydı yoksa? “Ciddi olmadığı sürece, Charlotte’un hayatına bir erkek sokmak istemedim ama bu, Michael ile benim tekrar bir araya geleceğimiz anlamına gelmiyor. Öyle bir şey olmayacak.”
Carla duydukları karşısında resmen yıkılmıştı. Yanaklarından yaşlar süzülürken bir şeyler söylemeye çalıştı ve koşarak odadan çıktı.
“Ne...?” Natalie sadece doğru olanı yapmak istemişti. Herkesin hayatındaki bu yeni sayfanın doğru şekilde başlamasını istiyordu. Fakat o Şükran Günü’nü mahvetmişti. O andan sonra, ters gidebilecek ne varsa ters gitti. Carla fınnda-kileri yaktı ve hindi kupkuru oldu. Charlotte sandalyesinde kıvranıp durdu ve hiçbir şey yemedi. Sütünü yere döktü ve sonra da fırfırlı elbisesini kafasına geçirdi. “Özüy dileyim,” dedi, eteğin kocaman fırfırlarının altından.
Natalie belki de her zamankinden daha sert bir biçimde, “Özür dilerim,” diyerek onun telaffuzunu düzeltti. Ortalığı temizledi ve konuşmak için Charlotte’u mutfağa çekti. Charlotte’un dudağı titremeye başladı ve aniden gözyaşlarına boğuldu. Harika. Natalie bugün başka kimi ağlatacaktı?
Tekrar masaya döndüklerinde Michael ve Ron sakin bir şekilde sohbet ediyorlardı; sanki çok mutlu büyük bir aileymişler gibi. Natalie’nin karşısında oturan Carla bir eliyle bıçağına dokunuyor, diğer eliyle gözlerini siliyordu.

Adım Stephanie Plum. Evet, ben o meşhur kefalet memuruyum. Ardımda iki kızgın adam ve çözülememiş gizemli bir vaka bırakarak Hawaii tatilinden dönüyorum. Ama tüm dünya biliyor ki ben bir bela mıknatısıyım ve bu yolculuğu da sorunsuz atlatmam pek mümkün değildi. Çantamda Tom Cruise'a mı yoksa Ashton Kutcher'a mı daha çok benzediğini tam çıkaramadığım bir adamın fotoğrafını buldum. Dananın kuyruğu da tam burada koptu zaten. Bu fotoğraf yüzünden peşime takılanların haddi hesabı yok.

Bir taraftan da içtiği aşk iksiri yüzünden yakaladığımız kapkaççıya âşık olan Lula ve beni sürekli evlendirmeye çalışan ailemle baş etmem gerekiyor. Hayatımdaki erkekler arasında hâlâ bir seçim yapamamış olmamı saymıyorum bile.Kısacası macera devam ediyor ve bu hikâyenin adı geçen ünlülerle hiçbir ilgisi yok. Gerçekten.

Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

>>> Tıkla indir<<<

Tıkla İndir


PDF-Kitap-indir-300x68
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kafası Güzel Serseriler - Janet Evanovich TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın